Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Pomagamy firmom rosnąć przy użyciu

systemu CRM  Salesforce

Pomagamy firmom rosnąć przy użyciu

systemu CRM  Salesforce

Co to jest system CRM Salesforce ?


Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań do zarządzania relacjami z klientami (CRM), Salesforce CRM jest najprawdopodobniej najjaśniej świecącą gwiazdą, która umożliwia:

 

  • mądrzejszą sprzedaż  i finalizowanie większej liczby umów;

  • pozostawienie konkurencji w tyle dzięki wyjątkowej obsłudze klienta;

  • automatyzację działań związanych z marketingiem cyfrowym;

  • dostosowanie i dalszy rozwój systemu w szczególnym  zakresie.

Niezależnie od branży i lokalizacji, oprogramowanie CRM Salesforce zapewnia najlepsze narzędzia CRM, nowoczesny proces wdrożenia oraz rozwiązania obsługi.

 

fansfactory to oficjalny partner Salesforce, który ma swoją siedzibę w Pradze. Zapewnia on ekspertyzę platformy Salesforce CRM i przynosi wiele korzyści.

 

Nasza ekspertyza obejmuje wdrożenia Sales Cloud, Service Cloud oraz Field Service implementations. Skupiamy się na branży produkcyjnej, wewnętrznym rozwoju i wysokim poziomie dostosowania.

Dla kogo tworzone są nasze produkty?

A co to w ogóle jest chmura (cloud)?


Service Cloud

 

Jak wygląda zadowolony klient? Wierzymy, że wszystko jest dość proste – trzeba słuchać potrzeb klientów i być gotowym do zmiany razem z nimi. Service Cloud to odpowiednie narzędzie do obsługi klienta CRM, które zapewnia klientowi wyjątkowe doświadczenia. Umożliwia agentom obsługi klienta pracę szybszą i produktywniejszą, dzięki różnym kanałom komunikacji...

Sales Cloud

 

Chcesz sprzedawać więcej, umieszczając swój produkt we właściwym miejscu, we właściwym czasie? Salesforce Sales Cloud podnosi wydajność Twoich przedstawicieli handlowych, czyniąc sprzedaż bardziej inteligentną i szybszą poprzez preferencję zadań, zarządzanie relacjami z klientami, pozyskiwanie nowych leadów i zawieranie większej ilości umów...

Field Service

 

Czy masz wielu pracowników pracujących w terenie w określonym momencie? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepsze narzędzie CRM dla swojego przedsiębiorstwa produkcyjnego? Chcesz wyposażyć swoich pracowników w mobilny dostęp 24/7 do harmonogramu zamówień klientów, szczegółów, zgłoszeń i tras obsługi z dowolnego urządzenia?..

Korzystaj z najlepszych produktów Salesforce CRM


Service Cloud
Sales Сloud
Field Service

Nasi Klienci


Usługi Salesforce


Nasza opinia w zakresie doradztwa Salesforce ma udokumentowaną historię sukcesu, doskonałą obsługę i cenne doświadczenie. Oferujemy dostosowywanie systemu Salesforce CRM oraz rozwijanie oprogramowania od 2014 roku.

Fansfactory, wraz z naszymi analitykami biznesowymi, konsultantami, inżynierami i programistami, z przyjemnością Państwu pomoże. Oferujemy Salesforce w Czechach, ale nie tylko. Firmy ze Słowacji, Niemiec, Holandii, Austrii, Polski, Węgier, Rumunii i Belgii mogą skorzystać ze współpracy z nami.

Wdrożenie niestandardowego rozwiązania Salesforce to projekt informatyczny. Proces projektu oraz jego zarządzanie dzięki naszej platformie jest otwarte i transparentne dla Państwa, gdyż udostępniamy aktualizacje MVP oraz spotkania projektowe. 

Gwarantujemy sukces projektu i rozwiązujemy pojawiające się problemy, bo chcemy być pewni, że jesteście Państwo zadowoleni z jego wyników.

Opiekujemy się produktem, oferując wsparcie klienta, aktualizacje oprogramowania i usługi konsultingowe. Jesteśmy gotowi w każdej chwili przyjść z pomocą. 


Najpierw ustalamy dokładne potrzeby, cele i konkretne problemy Państwa firmy podczas wywiadów. Im więcej wiemy o potrzebach Państwa biznesu, tym bardziej efektywny będzie proces wdrożenia.

Następnie przeglądamy istniejące procesy i procedury biznesowe, proponując ich przekształcenie w celu automatyzacji przy użyciu Salesforce.

Na koniec skupiamy się na obszarach do dostosowania oraz rozwijania oprogramowania i przystosowujemy rozwiązanie Salesforce dokładnie do specyfiki Państwa biznesu, kluczowych funkcji i wymagań.


Rozwijaj się razem z fansfactory,

zyskaj lojalnych klientów i spraw by stali się twoimi fanami dzięki Salesforce CRM!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas.

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas.

Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia Nieprawidłowy email
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Twój e-mail został wysłany
Przepraszamy, Twój e-mail nie został wysłany