Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Implementacja usług Field Service dla branży budowlanej

Budownictwo to branża dla twardzieli z pewnymi uściskami dłoni, którzy działają w sposób stary jak świat i radzą sobie z każdym wyzwaniem od razu, jak tylko się pojawi. Tak przynajmniej wydawało się trzydzieści lat temu, gdy komputery były luksusem, a Internet był daleki od dzisiejszej wydajności. Jednak jeśli rozważasz optymalizację procesów za pomocą nowoczesnego CRM - twoja firma już wyrosła z tych starych spodni.

 

Współczesna branża budowlana to efektywność, rentowność, szybkość wykonania i doskonała wydajność. A Salesforce Field Service to system, który dostarcza wszystkie narzędzia do osiągnięcia tych celów.

 

Powszechnym błędem dotyczącym takich usług jest przekonanie, że są one dostępne w jednym rozmiarze i nie będą pasować do Twojej firmy. Trochę to prawda, ponieważ każda firma ma unikalne cele i okoliczności, które wymagają spersonalizowanego rozwiązania. A od tego jest Fansfactory - firma zarządzania obszarem usług w terenie z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej.

 

Fansfactory dostarcza Salesforce Field Service dla dostawców budowlanych, od A do Z. Określamy potrzeby Twojej firmy pod względem usprawnienia procesów, unowocześnienia i automatyzacji, aby dostosować pakiet Field Service do Twoich potrzeb. I będziemy śledzić proces wdrażania do samego końca, aż do odpowiedzi na każde pytanie. Oferujemy prężną współpracę, stałe wsparcie i elastyczne utrzymanie współpracy, którego jakość jest gwarantowana przez nasze certyfikowane partnerstwo z Salesforce w Czechach. Dostarczamy rozwiązania obsługi terenowej również dla firm na Słowacji, w Niemczech, Holandii, Austrii, Polsce, Węgrzech, Rumunii i Belgii.

7 Mocnych Stron Zarządzania Obsługą Terenową w Budownictwie

Wiele osób biznesu trzyma się złotej zasady: jeśli coś działa, to się tego nie rusza. Problem polega na tym, że ta zasada stoi na przeszkodzie wszelkiej reformy. Nikt nie zamieniłby znanego, choć może niezbyt nowoczesnego systemu, na nowy, który robi to samo, ale z dzwonkami i gwizdkami. Jednak Salesforce Field Service oferuje wiele korzyści oprócz samej modernizacji.

 

Jeśli potrzebujesz ważnego argumentu, aby przejść z zestawu różnych aplikacji i narzędzi na wszechstronne rozwiązanie od Salesforce, mamy ich siedem!

 

  1. Bez straty czasu na łączenie rozproszonych aplikacji. Ustalisz dostęp dla każdego zespołu, a oni będą mogli widzieć wszystkie informacje, których potrzebują, bez konieczności proszenia o nie od innych działów lub logowania się do innych aplikacji.
  2. Całkowicie bezpapierowy proces. Jest kilka zalet tego podejścia, począwszy od mniejszych wydatków na papier i materiały drukarskie, a kończąc na faktycznym czasie, który pracownicy tracą na drukowanie i powtórne drukowanie dokumentów. Cyfrowe pliki się nie gubią, więc także to uwzględnij.
  3. Intuicyjny interfejs Salesforce Field Service pozwala na opanowanie go w krótkim czasie, co skraca czas szkolenia nowych pracowników. Ponadto możesz dodać niestandardowe materiały szkoleniowe do systemu, co oznacza, że Twoi pracownicy nie będą musieli niczego szukać w internecie.
  4. Mobilność dla pracowników terenowych. Dzięki aplikacji Field Service na smartfony, Twoi specjaliści mogą uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów online podczas bieżących wizyt. Jeśli wyruszają w obszar bez zasięgu, wszystkie zadania na dzień można wcześniej pobrać, aby były dostępne offline. Nie trzeba nosić papierowych dokumentów - możesz mieć wszystko pod ręką!
  5. Pełny obraz wydajności Twoich pracowników. Field Service łączy wszystkich Twoich pracowników terenowych i pojazdy w jeden system oraz śledzi ich. Możesz zobaczyć wpływ czynników naturalnych i ludzkich na Twój tabor, takich jak pogoda i korki. Możesz śledzić czas, jaki spędzają na drodze, i jak długo trwa wykonanie zadania. Pozwala to na lepszą analizę wydajności, motywowanie najlepszych i zachęcanie najgorszych wykonawców.
  6. Self-service to doskonały przykład generowania zysków z powietrza. Prawdopodobnie znalazłeś się w sytuacji, gdy wiesz, czego chcesz i możesz to zrobić samodzielnie, ale musisz czekać, aż specjalista będzie dostępny, aby zrobić to za Ciebie. Field Service pozwala wdrożyć opcje self-service, które wykorzystają klienci znający się na technologii. Docenią oni tę możliwość, a Ty zużyjesz mniej godzin roboczych przy tych samych zyskach.
  7. Obsługa zdalna. Wizualnie prowadzona obsługa zdalna to opcja, która jest wciąż nowa w branży budowlanej. Zalety są oczywiste: jeśli harmonogram klienta nie pokrywa się z dostępnością Twoich agentów obsługi terenowej, możesz pomóc im zdalnie. Nie będą musieli znosić dyskomfortu związanego z wizytą pracownika w ich miejscu zamieszkania i samodzielnie naprawią problem, będąc prowadzonymi przez profesjonalistów.

Ale co mają do tego eksperci od obsługi terenowej? Przecież cały pakiet obsługi terenowej jest dostępny, prawda? To prawda, częściowo. Wszystkie te opcje są dostępne, ale aby działały zgodnie z zamierzeniem, potrzebujesz doświadczonego profesjonalisty z wiedzą z branży. A fansfactory w formie Salesforce dla branży budowlanej ma ich w dużej ilości.

Wdrożenie Salesforce Field Service dla branży budowlanej

Zaproponujemy kluczowe opcje dostosowane do potrzeb Twojej firmy, a następnie dodatkowe (w tym zarządzanie usługami w terenie dla budownictwa), które mogą pomóc w osiągnięciu lepszych wyników w krótszym czasie, w tym usługi terenowe w budownictwie. Następnie zorganizujemy proces przejścia i upewnimy się, że żadne dane nie zostaną utracone i że wszystkie trafią we właściwe miejsce. W końcu przeszkolimy Twoich pracowników w korzystaniu z usługi i wyjaśnimy podstawowe zasady jej działania, aby można było wdrożyć więcej funkcji w przyszłości, jeśli będzie to konieczne.

 

Nasza konsultacja w zakresie obsługi Field Service dla Twojej firmy budowlanej rozpoczyna się w momencie podpisania umowy i kończy się wtedy, gdy udzielimy odpowiedzi na każde pojedyncze pytanie, a Twoja firma będzie działać jak w zegarku.

 

Co odróżnia fansfactory od innych?

Jako certyfikowany partner Salesforce i dostawca implementacji Field Service dla firm budowlanych i zarządzanie usługami terenowymi dla wykonawców, mamy standardy obsługi i satysfakcji klienta, które musimy utrzymywać, aby zachować nasze partnerstwo. Jako młoda firma mamy cele finansowe, które w tym momencie można osiągnąć tylko poprzez doskonałą praktykę biznesową i budowanie nieskazitelnej reputacji.

Salesforce dla budownictwa, salesforce dla deweloperów, usługi w dziedzinie budownictwa i zarządzanie usługami terenowymi w budownictwie, to nasza specyfikacja. Wreszcie, jako zespół ambitnych specjalistów, chcemy osiągnąć szczyt i utrzymać się na nim. I taki jest nasz stosunek, dzięki któremu pomożemy Ci zoptymalizować procesy biznesowe i zapoczątkować przyszły wzrost.