Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Wdrożenie Field Service dla Usług Domowych

Branża usług domowych obejmuje dziesiątki różnych potrzeb, a ze względu na stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności, jest ona znacząco zdominowana przez małe firmy. Firmy te są często prowadzone przez rodziny, działają na poziomie lokalnym i są przystosowane do bycia małymi. Zazwyczaj obsługują one jedno gospodarstwo domowe i działają na obszarze niewielkiego miasta, chyba że są wyjątkowo efektywne w wykonywaniu swojej pracy.

 

Kiedy nadchodzi czas na rozszerzenie działalności, prosta struktura rodzinnej firmy nie może obsługiwać rosnącej liczby pracowników, więc właściciele poszukują rozwiązania, które pomoże w tym zadaniu. Salesforce Field Service for Home Services to narzędzie stworzone do rozwiązania dokładnie tych wyzwań, które pojawiają się podczas rozszerzania działalności, kiedy firma nie może już funkcjonować tylko z niewielkim zespołem przyjaciół i krewnych.

 

Inteligentne planowanie zleceń, łatwe dystrybuowanie zadań, informacje o zapasach, zużycie pojazdów, zaplanowana konserwacja, dostępność towarów na stanie - to wszystko i wiele więcej funkcji czeka na Ciebie w pakiecie Field Service. Pytanie brzmi - jak sprawić, żeby działał dla małego przedsiębiorstwa?

 

Wszystko staje się łatwe dzięki pomocy firmy konsultingowej Field Service dla usług domowych, która dostarczy Ci gotowe rozwiązania. Fansfactory, certyfikowany partner Salesforce CRM z Pragi, jest gotowy podjąć wyzwanie i pomóc Ci usprawnić procesy biznesowe!

Dlaczego potrzebna jest firma zarządzająca obsługą terenową (Field Service)?

 

Jak każde inne nowoczesne wielofunkcyjne rozwiązanie, obsługa terenowa (Field Service) ma dwie strony medalu. Jest łatwa w użyciu, gdy wszystko jest skonfigurowane, i dostarcza dość stabilną i użyteczną domyślną wersję, która znacznie poprawi Twoje procesy biznesowe. Z drugiej strony posiada imponującą gamę dodatkowych funkcji, które mogą przynieść większe zyski, jeśli zostaną odpowiednio wdrożone. Jednak pytanie brzmi: czy masz czas, aby to zrobić samodzielnie?

 

Eksperci ds. obsługi terenowej (Field Service) w firmie Fansfactory to certyfikowani profesjonaliści, których praca na pełny etat polega na badaniu możliwości produktów Salesforce dla różnych branż. Posiadają oni cenne doświadczenie i wykorzystają je w Twojej firmie, sugerując najlepsze opcje dostosowania, które widzieli już wcześniej.

 

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie obsługi terenowej (Field Service) dla usług domowych od Fansfactory, wykonamy to w czterech prostych etapach.

 

 1. Rozpoczniemy od burzy mózgów, aby ustalić Twoje dokładne potrzeby i plany. Potrójna liczba zespołów w terenie, zmniejszenie liczby dyspozytorów o połowę, redukcja wydatków na paliwo i rozszerzenie obszaru działania - wszystkie te cele i wiele innych można osiągnąć dzięki obsłudze terenowej (Field Service) i wymagają dostosowania. Jeśli zdefiniujemy je od samego początku - system pomoże Ci je osiągnąć.

 2. Następnie przychodzi czas na wybór rozwiązań. Istnieje wiele sposobów osiągnięcia każdego celu, a specjaliści z firmy Fansfactory doradzą Ci, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i jest zgodny ze specyfiką Twojego modelu biznesowego.
 3. Kiedy wszystko jest jasne, rozpoczyna się proces wdrożenia, a równocześnie szkolimy Twoją kadrę w zakresie obsługi Field Service i uczymy ich wszystkich aspektów, które są niezbędne do wykonywania ich zadań.

 4. Ostatni etap rozpoczyna się, gdy główna praca zostanie zakończona i trwa aż do momentu, gdy nasze usługi nadal są potrzebne. Fansfactory oferuje ciągłą obsługę i doradztwo, aby pomóc Ci radzić sobie z pojawiającymi się wyzwaniami i korzystać z nowych funkcji.

Które przedsiębiorstwa branży Usługi Domowe mogą najbardziej skorzystać z Obsługi Terenowej (Field Services)?

Główną zaletą Salesforce Field Services jest doskonałe zarządzanie pracownikami mobilnymi, a istnieje wiele obszarów, w których może być wykorzystywane:

 

 • Instalacja i konserwacja klimatyzacji;
 • Elektryka i okablowanie;
 • Hydraulika;
 • Instalacja i konserwacja kamer CCTV i telewizji satelitarnej;
 • Architektura krajobrazu;
 • Zwalczanie szkodników;
 • Sprzątanie;
 • Przeprowadzki i dostawy;

 

Możemy kontynuować listę, ale już masz wyobrażenie. Te firmy mają coś wspólnego: są uzależnione od swoich pracowników terenowych i potrzebują, aby byli oni doskonale zintegrowani z innymi procesami.

Korzyści wynikające z Field Service dla branży Usług Domowych

Większość małych firm obecnie znajduje się w sytuacji, w której używa kilku rozproszonych aplikacji do pracy i traci ogromną ilość osobogodzin na łączenie danych pochodzących z tych aplikacji.

 

Niektóre z tych narzędzi są używane, ponieważ są darmowe, inne - dlatego, że pracownicy są z nimi zaznajomieni. Każdy rozumie, że świetnie byłoby mieć jedną aplikację do wszystkich procesów, ale zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, a obecny system już działa, więc po co go zmieniać? Oto kilka powodów, dla których warto się zastanowić nad zmianą.

 

 1. Field Service to rozwiązanie w chmurze. Nie wymaga pobierania ani instalowania - zaloguj się, i jesteś gotowy do działania. Jest zawsze aktualne, nie musisz instalować najnowszej aktualizacji ani martwić się związanymi z  tą wersją problemami.

 2. Całkowicie bezpapierowe procesy. Nie potrzebujesz stosów papieru do rozliczania wszystkiego, ponieważ wszystkie dane będą w chmurze, gotowe do dostępu i wykorzystania. Pliki w chmurze nie giną ani nie zostają zdublowane. Pracownicy nie muszą ustawiać się w kolejce przy drukarce, aby przekazać swoje informacje. Praca nie będzie opóźniana, jeśli w drukarce zabraknie tuszu lub napotka na szczególnie trudne zacięcie papieru.

 3. Przyjazny dla użytkownika interfejs, który można dostosować, poprawia wydajność i skraca czas szkolenia dla nowych pracowników.

 4. Aplikacja Field Service dla systemów iOS i Android ułatwia pracę pracownikom mobilnym. Mogą mieć wszystkie dane na temat klienta w swoich telefonach, wraz z parametrami niezbędnego materiału do pracy, jego cenami, historią poprzednich zleceń u klienta, itp. Możesz nawet stworzyć bazę materiałów edukacyjnych, które pomogą nowym pracownikom w rozwiązywaniu problemów, z którymi wcześniej się nie spotkali.

 5. Wsparcie zdalne i rozwiązania samoobsługowe pozwalają zaoszczędzić godziny specjalistów i ograniczyć wydatki na paliwo, pozwalając klientom pomóc sobie samodzielnie. Wszystkie te przypadki, w których problem jest drobny i prawdopodobnie zajmie pięć minut, ale klient nie wie, co się stało. Chętnie pomogą sobie sami, korzystając z profesjonalnej pomocy w rozmowie wideo, i nie będą musieli psuć swojego harmonogramu, czekając na zespół serwisowy.

 6. Możesz mieć pełne informacje o każdej wykonanej pracy, każdym litrze spalonego paliwa i każdym wbitym gwoździu w ścianę. Analizuj wydajność pracowników, jakość dostaw i niezawodność produktów, wszystko w jednym systemie!

 

 

 

Każdy z tych czynników może zwiększyć Twoje zyski, a jeśli Twoja firma przechodzi z zestawu rozproszonych aplikacji na nowoczesne oprogramowanie do zarządzania Field Service - będziesz miał wszystkie te korzyści!

Fansfactory jest gotowa podjąć się Twoich wyzwań

Jedynym pytaniem, które może Ci jeszcze pozostać, jest: dlaczego Fansfactory? Jako certyfikowany dostawca rozwiązań Field Service dla branży usług domowych, cenimy satysfakcję naszych klientów ponad wszystko inne. Oprócz Czech, oferujemy pełny cykl rozwiązań dla firm ze Słowacji, Niemiec, Holandii, Austrii, Polski, Węgier, Rumunii i Belgii, i pozostaniemy przy Tobie po zakończeniu pracy, aby pomóc w czymkolwiek będziesz potrzebować. Jesteśmy zróżnicowanym zespołem młodych i ambitnych specjalistów, którzy dążą do doskonałości, a w tym przypadku doskonałość dla nas oznacza osiągnięcie przez Twoją firmę swoich celów przy naszej pomocy.