Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

        Field Service

Co to jest Salesforce Field Service CRM?


Salesforce Field Service Lightning (FSL), pod nową nazwą Salesforce Field Service, to rozszerzenie Service Cloud, które oferuje wszechstronny i szczegółowy podgląd zarządzania pracownikami w terenie. Narzędzie to umożliwia firmom monitorowanie i śledzenie lokalizacji oraz postępu pracowników terenowych. Pierwotne oprogramowanie zostało stworzone przez firmę Clicksoftware. Ostatecznie Salesforce przejął całą firmę wraz z narzędziem do zarządzania obsługą terenową od nich w 2019 roku.

 

W dzisiejszym świecie technologicznym, zarządzanie obsługą terenową stanowi kluczowy element zarządzania pracownikami, szczególnie gdy ma się niewielką kontrolę nad nimi. Firmy potrzebują narzędzi, które pomogą im zarządzać i kierować swoimi zespołami techników i agentów obsługi terenowej. Jednocześnie narzędzia te będą prowadzić techników przez skomplikowane zadania, aby zmniejszyć ryzyko i zwiększyć efektywność operacji w terenie. Dlatego oprogramowanie do obsługi terenowej jest zalecanym uzupełnieniem zespołu takich pracowników.

 

 

Ponadto, czynnik ludzki wśród pracowników obsługi terenowej, stanowi bardzo trudny do rozwiązania problem. Zachowanie ludzi nie tylko jest trudne do przewidzenia, ale również nieprzewidziane okoliczności mogą utrudniać pracę technikom. Dlatego oprogramowanie do zarządzania obsługą terenową może łagodzić wpływ czynnika ludzkiego poprzez eliminowanie “wąskich gardeł” w procesie pracy.

 

Dzięki aplikacji Field Service Lightning Twoja firma może zarządzać pracownikami obsługi terenowej i dostarczać im instrukcje do pracy z dowolnego miejsca. Jednocześnie dyspozytorzy mogą śledzić postęp zadań w czasie rzeczywistym. Narzędzie to wyświetla także szczegółowe informacje na temat aktywów klienta i udostępnia dyspozytorom i technikom obsługi informacje dotyczące operacji z dowolnych lokalizacji i urządzeń.

 

 

Proszę przejdź pod ten link aby obejrzeć demonstrację działania usług Field Service.

Główne zalety Field Service Management:


Każda firma, która ceni produktywność swoich zespołów terenowych, potrzebuje systemu CRM, aby monitorować ich postępy przez cały czas. Dlatego przyjrzyjmy się korzyściom wynikającym z korzystania z aplikacji Field Service Lightning.

Wzrost produktywności

 

CRM Field Service zwiększa efektywność działań terenowych, śledząc postępy w realizacji zadań. Platforma otrzymuje również ciągłe aktualizacje od techników terenowych i mobilnych agentów obsługi. Dzięki temu ciągłe monitorowanie pomaga szybciej wykrywać problemy i czynniki ryzyka, zanim wpłyną one na cały proces.

Lepsze zarządzanie projektem

 

Platforma Salesforce Field Service zapewnia płynny przebieg projektów bez żadnych przeszkód. Ponieważ można monitorować postęp projektu, łatwiej jest śledzić możliwe wąskie gardła i znaleźć sposób na wyeliminowanie tych zakłóceń. W rezultacie działalność firmy przebiega szybciej i sprawniej.

Poprawione zarządzanie pracownikami na polu

 

Każda firma, przedsiębiorstwo czy startup, które cenią swoją pracę w terenie, powinny wdrożyć Field Service jako część działalności. Narzędzie to pomaga monitorować produktywność pracowników podczas pracy w terenie. Łatwo zauważysz, kiedy agent obsługi potrzebuje pomocy i natychmiast możesz się z nimi skontaktować, aby znaleźć rozwiązania.

Monitorowanie obciążenia

 

Obciążenie pracą to również istotny element dla zespołów obsługi i zarządzania projektami. Bez scentralizowanego systemu monitoringu będzie ciężko śledzić pracowników i zasoby zaangażowane w zadanie. Ale dzięki oprogramowaniu do zarządzania obsługą terenową, możesz natychmiast dowiedzieć się, którzy agenci terenowi są "przeciążeni" i znaleźć środki na złagodzenie stresu.

Szybki przegląd projektu

 

Aplikacja Field Service oferuje aktualizacje w czasie rzeczywistym i podgląd w "tempie błyskawicy". Dzięki tej aplikacji możesz podejmować działania zapobiegawcze lub dodawać sprzęt dla agentów obsługi, kiedy jest to potrzebne.

Jasne  kluczowe wskaźniki efektywności siły roboczej w terenie

 

Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) są niezbędne w każdej części działalności, zwłaszcza w obszarze siły roboczej w terenie. Dzięki scentralizowanemu narzędziu do monitorowania tych kluczowych wskaźników możesz podejmować istotne decyzje dotyczące najcenniejszych zasobów w terenie.


Dzięki aplikacji mobilnej Salesforce Field Service, pracownicy mobilni i kontrahenci mogą uzyskać dostęp do artykułów wiedzy, przeglądać i aktualizować stan zapasów w samochodach lub magazynie oraz generować raporty usług z dowolnego urządzenia mobilnego, zarówno online, jak i offline. Ponadto aplikacja jest kompatybilna z wszystkimi urządzeniami działającymi na systemach Android i iOS.

Bez właściwego zespołu do wdrożenia, przejście na usługi zarządzania Salesforce Field Service zajmie dużo czasu. Jednak możesz zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, korzystając z usług dostawców doradztwa Salesforce Field Service PL. fansfactory jest doświadczony partner konsultingowy Salesforce Field Service.

Nasz zespół licencjonowanych ekspertów Salesforce prowadzi przez proces wdrożenia usług Field Service Polska, konsulting integracyjny Field Service i zapewnia stałe wsparcie oraz serwis po wdrożeniu i usługi konsultingowe Field Service.

Nie pozostawaj w erze arkuszy kalkulacyjnych i kalendarzy Outlook. Przenieś się w przyszłość ze zaktualizowanymi kalendarzami usługowymi i nowoczesnymi narzędziami CRM i skorzystać z konsultingu Salesforce Field Service. Korzystaj z wbudowanego wykresu Gantta w Field Service CRM, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do swoich danych w mgnieniu oka.


Popraw jakość obsługi terenowej z naszą pomocą.

Proszę prześlij nam swoje zapytanie.

Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia Nieprawidłowy email
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Twój e-mail został wysłany
Przepraszamy, Twój e-mail nie został wysłany