Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

                                    Sales Cloud

Co to jest Salesforce Sales Cloud?


Jak sama nazwa wskazuje, Sales Cloud to aplikacja na chmurze, która pomaga zespołom sprzedażowym poprawić strategie sprzedażowe i marketingowe. Głównym celem stworzenia usługi Salesforce Cloud jest pomoc firmom w poprawie sprzedaży, z możliwością jednoczesnego śledzenia interakcji klientów z ich produktami. Przecież nie ma takiej firmy, która nie chciałaby sprzedawać więcej produktów i zdobywać większej liczby użytkowników.

 

Salesforce Sales Cloud różni się od innych metod sprzedaży i narzędzi marketingowych, ponieważ dostarcza firmom interaktywną platformę do monitorowania swojej wydajności. Ponadto, zautomatyzowany proces sprzedaży eliminuje stres i powtarzalność planowania strategii sprzedażowych do zera. Im bardziej zautomatyzowany jest proces sprzedaży, tym większe dochody można uzyskać z każdej transakcji.

 

W przeciwieństwie do Service Cloud, które pomaga firmom poprawić obsługę klienta, Sales Cloud jest narzędziem, które umożliwia sprzedawcom skuteczne zarządzanie swoimi kontami, ofertami, potencjalnymi klientami i transakcjami w jednym miejscu. Ponadto, Sales Cloud nie skupia się na pracownikach terenowych - w przeciwieństwie do Field Service - rozwiązania ukierunkowanego na zarządzanie pracownikami terenowymi.

 

Dzięki pomocy Salesforce Sales Cloud CRM możesz podnieść wskaźniki konwersji, kierując swoje działania marketingowe bezpośrednio do docelowej grupy odbiorców. Co ważniejsze, Sales Cloud to system CRM do zarządzania klientami, który pomaga Twoim pracownikom sprzedawać mądrzej i szybciej, porządkować zadania, znajdować więcej potencjalnych klientów i zarządzać relacjami z nimi oraz finalizować więcej transakcji.

 

W rzeczywistości dobra wydajność wymaga nie tylko automatyzacji technicznej. W dzisiejszych czasach przedstawiciele handlowi muszą posiadać mieszankę twardych i miękkich umiejętności, aby uczynić komunikację wirtualną z klientami bardziej osobistą i sprostać ich oczekiwaniom.

 

Proszę kliknij w poniższy link aby obejrzeć demonstrację działania Sales Cloud.

 Główne zalety Salesforce Sales Cloud:


Sales Cloud CRM to doskonałe narzędzie sprzedażowo-marketingowe dla każdego zespołu sprzedaży ze względu na nieograniczone możliwości, jakie oferuje w tej dziedzinie. Firmy na całym świecie polegają na tym narzędziu, aby generować dużą ilość danych, które można przekształcić we wnioski przydatne do budowania strategii sprzedaży.

Sprzedaż z dowolnej lokalizacji

 

Chmurowe narzędzie sprzedażowe Salesforce to doskonałe uzupełnienie kampanii marketingowej, ponieważ pozwala użytkownikom na dostęp z dowolnego miejsca. Ponieważ platforma działa w chmurze, możesz być mobilny i uzyskiwać dostęp do danych sprzedażowych z dowolnego urządzenia, które ma połączenie internetowe. Ponadto aplikacja Sales Cloud jest wygodna, gdy jesteś w podróży. Informacje można pobierać z systemu niezależnie od lokalizacji czy urządzenia. Aplikacje mobilne automatycznie mogą wzbogacać konta o dodatkowe informacje z mediów społecznościowych.

Zdobywaj więcej potencjalnych klientów

 

Sales Cloud pomaga firmom eliminować nadwyżki i skupiać się na strategiach generowania leadów za pomocą email marketingu.

Zawieraj więcej transakcji

 

Inne platformy CRM sprzedażowe mają ograniczony dostęp, ale Sales Cloud jest zawsze dostępny. Dzięki nielimitowanemu dostępowi do platformy sprzedażowej możesz śledzić oferty w czasie rzeczywistym i monitorować ich postęp. W rezultacie Twoja firma będzie zawierać więcej transakcji w określonym okresie.

Zwiększ konwersję

 

Sales Cloud dostarcza dużo danych analitycznych, w tym demografię Twojej grupy docelowej. Dzięki tym informacjom możesz monitorować wzorce zakupowe online Twojej grupy docelowej. Te informacje mogą pomóc w dostosowaniu strategii marketingowej w celu zwiększenia konwersji w przypadku produktów i usług Twojej firmy dostępnych online.

Spędź mniej czasu na decyzjach administracyjnych

 

Sales Cloud wykorzystuje uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję do przewidywania reakcji rynku. W rezultacie Sales Cloud CRM może na żywo generować aktualizacje na temat rynku i pomagać sprzedawcom podejmować decyzje biznesowe na podstawie odpowiednich danych. Dzięki szczegółowej wiedzy na temat indywidualnych potrzeb klienta, środki marketingowe można wykorzystać bardziej efektywnie, co prowadzi do szybszych sprzedaży i skrócenia cyklu sprzedażowego.

Planuj lepiej kampanie marketingowe

 

Ponieważ platforma zapewnia szczegółowy widok na pulpit nawigacyjny, możesz zoptymalizować kampanię marketingową, minimalizując koszty i maksymalizując zyski. Zespół sprzedaży może korzystać z danych uzyskanych z pulpitu nawigacyjnego Sales Cloud, aby monitorować oferty i śledzić wydajność zespołu. Co najważniejsze, sztuczna inteligencja na żywo dostarczy ci informacje zwrotne na temat źródła najaktywniejszych leadów.

Przyspiesz produktywność

 

Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji Einstein, platforma CRM Sales Cloud automatyzuje podstawowe procesy i dzięki temu będzie szybciej zarządzać zadaniami. To rozwiązanie stanowi ogromny postęp w stosunku do innych tradycyjnych platform do zarządzania zadaniami. Co najważniejsze, narzędzie AppExchange umożliwia skalowanie działalności w rekordowym czasie.


Głównym argumentem przemawiającym za wdrożeniem Sales Cloud jest niski początkowy koszt inwestycji w tym usługi doradztwa Sales Cloud. Nie jest wymagana lokalna infrastruktura z serwerami i sprzętem. Cena i zestaw funkcji różnią się w zależności od potrzeb biznesowych. Oceniając standardowe ceny Salesforce PL, usługa jest warta każdej wydanej złotówki.

Jesteśmy eksperci od integracji i partnerzy doradztwa Sales Cloud. Dzięki naszej pomocy nie musisz zatrudniać ekspertów do wdrożenia rozwiązania platformy Sales Cloud. Nasz konsulting integracji Salesforce Sales Cloud pomoże Ci rozpocząć proces wdrożenia, a także dodać dodatkowe funkcje w miarę potrzeb, zgodnie z celami biznesowymi Twojej firmy.  Doradztwo Salesforce Sales Cloud jest nasza specjalność. fansfactory jako Salesforce partner Polska jest tu dla Ciebie.


Proszę wypełnić formularz,

aby uzyskać konsultację dotyczącą platformy Sales Cloud

 

Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia Nieprawidłowy email
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Twój e-mail został wysłany
Przepraszamy, Twój e-mail nie został wysłany