Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Implementacja Field Service dla branży ochrony zdrowia

Branża ochrony zdrowia jest w większości przypadków pionierem postępu. Najnowsze technologie są wykorzystywane do leczenia egzotycznych zaburzeń organizmu ludzkiego. Najjaśniejsze umysły świata pracują nad nowymi lekami, aby wyeliminować niebezpieczne choroby. A potem, jeśli chodzi o interakcję z użytkownikiem końcowym, postęp się kończy.

 

Załogi karetek muszą wypełniać wiele papierowych formularzy i podpisywać je, aby udokumentować każdą wizytę. Uber i inne firmy dawno temu zdezaktualizowały usługi dyspozytora radiowego, ale branża opieki zdrowotnej nadal ich używa. Z jakiegoś powodu istotny aspekt branży ochrony zdrowia został pominięty przez postęp, ale teraz istnieje na to rozwiązanie, które nazywa się Salesforce Field Service. A jeśli chodzi o takie skomplikowane narzędzie jak Field Service, potrzebujesz niezawodnej firmy do jego wdrożenia.

 

Fansfactory to certyfikowana firma konsultingowa Field Service Salesforce, i jeśli masz trudności z optymalizacją pracy swoich zespołów obsługujących obszar opieki zdrowotnej, pomożemy Ci. Wdrożenie Salesforce Field Service w obszarze opieki zdrowotnej to jeden z głównych produktów oferowanych przez Fansfactory, i jesteśmy dumni z zakresu rozwiązań, które mamy w tej dziedzinie. Przyszedł czas, abyś dowiedział się, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Eksperci Salesforce Field Service oferują kompleksowe rozwiązania

Field Service Salesforce to standard branżowy, który stale się rozwija. Dodawane i testowane są nowe funkcje, a klienci premium proszą o nowe możliwości dostosowania. Zespół ds. rozwoju  pracuje nad ich wdrożeniem. Dlatego, jeśli chcesz w pełni wykorzystać profity płynące z Field Service, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

 

My, w Fansfactory, zapewniamy indywidualnie dostosowane rozwiązania dla każdej firmy, wykorzystując naszą wiedzę, aby klienci mogli osiągnąć cele biznesowe. Wdrożymy Field Service w Twoje procesy biznesowe, zapewnimy stałe wsparcie i serwis, aby upewnić się, że wszystko działa zgodnie z zamierzeniami. Wdrażamy rozwiązania zarządzania obszarem usługowym dla firm ze Słowacji, Niemiec, Holandii, Austrii, Polski, Węgier, Rumunii i Belgii.

 

Każda firma jest wyjątkowa, a my uwzględnimy każdy szczegół i specyfikę Twojej firmy, aby Field Service działał na 100%. Liczba pracowników mobilnych i dyspozytorów, liczba używanych pojazdów, zużycie paliwa, cele czasu reakcji, szczególne cechy lokalizacji Twoich placówek i ruch na pobliskich ulicach. Wszystkie te informacje zostaną zebrane i wykorzystane, aby dostarczyć Ci najlepsze rozwiązanie Field Service dla sektora zdrowia, jakie można uzyskać.

Jak działa Field Service dla branży opieki zdrowotnej?

Główną zaletą Salesforce Field Service jest zwiększenie wydajności Twoich zespołów poprzez gromadzenie wszystkich istotnych informacji dotyczących Twojego biznesu w jednym systemie. Wszyscy klienci, wszystkie wizyty, każdy przypadek użycia zaawansowanego sprzętu medycznego, profil każdego z Twoich specjalistów ds. obsługi terenowej z ich doświadczeniem i umiejętnościami - wszystkie te informacje są kilka kliknięć od Ciebie. A kiedy są tak dostępne - możesz ich użyć podczas zarządzania harmonogramami, planowania wizyt kontrolnych i domowych, analizy wyników pracowników i wiele innych.

5 Zalet oprogramowania do zarządzania obsługą terenową dla firm medycznych:

Salesforce Field Service nie tylko zwiększa efektywność pracowników, ale także redukuje koszty, umożliwia łatwe monitorowanie użycia i zużycia wyposażenia oraz poprawia satysfakcję klientów. Wszystko to jest możliwe dzięki tym zaletom:

 

  1. Całkowicie bezpapierowy proces: Oczywiście oszczędność na papierze i materiałach biurowych to jedna z korzyści, ale proces bez papieru przyspiesza pracę, ponieważ pracownicy nie muszą czekać w kolejce przy drukarce. Nie muszą też szukać długopisów ani przepisywać formularzy w przypadku popełnienia błędu. Wszystkie dane przechowywane są w chmurze, łatwo dostępne dla pracowników w ciągu kilku sekund, starannie zorganizowane i gotowe do użycia.
  2. Kontrole wyposażenia: Każdy skomplikowany sprzęt medyczny, taki jak rezonans magnetyczny, roboty chirurgiczne czy maszyny do dializ, wymaga właściwej konserwacji. W przeciwieństwie do prostszych narzędzi, które można łatwo wymienić lub naprawić po awarii, nie można po prostu kupić kolejnej maszyny MRI ani prosić pacjentów o czekanie tydzień lub dwa, aż zostanie naprawiona. Dlatego Field Service monitoruje każde użycie Twojego sprzętu medycznego od ostatniej konserwacji i przypomina o kolejnej wizycie podczas planowania wizyt.
  3. Usprawnione planowanie: Obsługa terenowa wie, co dzieje się w firmie i pozwala podejmować świadome decyzje. Zobaczysz, kiedy sprzęt wymaga konserwacji lub kiedy któryś z Twoich specjalistów jest na urlopie lub zwolnieniu chorobowym. Będziesz mieć przybliżony czas trwania wizyty i czas przejazdu dla każdej grupy, w zależności od dnia tygodnia i pory dnia.
  4. Wszystko w jednym rozwiązaniu w chmurze: Dzięki Field Service nie potrzebujesz żadnych innych aplikacji do pracy. Twoi dyspozytorzy, planiści, zlecenia pracy, pliki szkoleniowe, dane dotyczące konserwacji sprzętu, pliki oceny wydajności - jest w jednym miejscu. Administratorzy zarządzają dostępem do wszystkich danych, a po ich skonfigurowaniu dla każdej grupy lub określonego użytkownika - będą mieli wszystko, czego potrzebują do efektywnej pracy.
  5. Aplikacja mobilna przyjazna dla użytkowników smartfonów: Twoi pracownicy obsługi terenowej będą mieli dostęp do wszystkich informacji dotyczących każdego przypadku bezpośrednio na swoich telefonach. Zobaczą profil klienta, jakie ostatnio przeszedł badania i jakie były ich wyniki, jakie leki są dostępne w każdym przypadku i jakie są możliwe scenariusze. To pomoże Twoim specjalistom podejmować decyzje w sytuacjach kryzysowych i poprawi satysfakcję klientów, ponieważ Twoi pracownicy zawsze będą przygotowani.

Dlaczego fansfactory?

Fansfactory świadczy usługi konsultingowe Field Service w zakresie Salesforce PL dla sektora zdrowia i chcielibyśmy, aby nasza baza klientów sama się rozszerzała. Aby osiągnąć ten cel, nasi klienci muszą być bardziej niż zadowoleni. Muszą być zmotywowani, aby polecać nasze usługi swoim partnerom! Dlatego oferujemy pełny cykl integracji Field Service, wraz z utrzymaniem i wsparciem, dostosowanym do potrzeb Twojej firmy.

 

Porządna firma zarządzająca obsługą terenową musi stać się częścią Twojego biznesu, wykonując swoją pracę. Poznaje Twoje cele i plany i dba, aby zaproponowane  rozwiązanie było z nimi zgodne. A Fansfactory ma wiedzę i doświadczenie w branży ochrony zdrowia, aby dostosować Salesforce Field Service do kolejnego poziomu.