Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

Pomáháme společnostem růst pomocí SalesforceCRM. Implementace CRM na klíč

Pomáháme společnostem růst pomocí Salesforce CRM

Co je Salesforce CRM?


Mezi nesčetnými řešeními pro správu vztahů se zákazníky (CRM) je Salesforce CRM snad nejvýraznějším řešením, které vám umožní: 


  • prodávat chytřeji a uzavřít více obchodů;

  • nechat konkurenci za sebou díky vynikajícím službám;
  • automatizovat vaše úsilí v oblasti digitálního marketingu; 
  • přizpůsobit a dále rozvíjet systém ve výjimečném rozsahu.

Bez ohledu na vaše odvětví a lokalitu poskytuje software Salesforce CRM nejlepší CRM nástroje, nejmodernější proces implementace a řešení pro servis.

 

fansfactory je oficiální partner Salesforce v České republice, který přináší výhody a odborné znalosti platformy Salesforce CRM.

Naše odborné znalosti zahrnují implementace Sales Cloud, Service Cloud a Field Service. Zaměřujeme se na výrobní a zpracovatelský průmysl, poskytujeme též vlastní vývoj a vysokou úroveň customizace.

Pro koho jsou naše produkty určeny?

A co je cloud obecně?


Service Cloud


Jak vypadá spokojenost zákazníků? Věříme, že je vše celkem jednoduché - sledujte potřeby zákazníků a buďte připraveni se společně měnit. Service Cloud je tím správným nástrojem pro vynikající zákaznickou zkušenost. Umožňuje agentům zákaznických služeb pracovat rychleji a produktivněji prostřednictvím jakýchkoli komunikačních kanálů...

Sales Cloud

 

Chcete prodat více a umístit svůj produkt na správné místo ve správný čas? Salesforce Sales Cloud dává vašim prodejcům oporu, díky níž jsou prodeje chytřejší a rychlejší díky stanovení priorit úkolů, řízení vztahů se zákazníky, hledání dalších potenciálních zákazníků a uzavírání dalších obchodů…

Field Service


Máte kdykoliv v terénu na úkolech spoustu lidí? Přemýšlíte o tom, jak udržet své zaměstnance kdykoli efektivní a zmírnit tak vliv lidského faktoru? Chcete vyzbrojit své pracovníky schopností nepřetržitého mobilního přístupu k harmonogramu objednávek od zákazníků, podrobnostem, servisním případům a trasám z jakéhokoli zařízení?..

Získejte to nejlepší crm z produktů

Salesforce


Service Cloud
Sales Сloud
Field Service

Naši klienti


Služby Salesforce


Naše konzultace Salesforce jsou osvědčené a potvrzené klienty, poskytujeme vynikající služby a nabízíme cenné zkušenosti.  Implementujeme Salesforce CRM a poskytujeme jeho vývoj od roku 2014.

fansfactory a jeho obchodních analytici, konzultanti, technici a vývojáři vám rádi pomohou. 

Implementace vlastního řešení Salesforce je IT projekt. Proto vám zpřístupníme naši platformu pro správu projektů a celý proces je pro vás otevřený a transparentní, sdílíme s vámi jeho aktualizace.  

Řešíme problémy a zaměřujeme se na úspěch projektu, abychom zajistili, že budete s výsledky projektu spokojeni. I poté poskytujeme zákaznickou podporu, aktualizací software a konzultace Salesforce. Jsme připraveni zasáhnout a kdykoli pomoci.

Nejprve během rozhovorů zjistíme přesné potřeby, cíle a konkrétní problémy vaší společnosti. Čím více budeme vědět o vašich obchodních potřebách, tím efektivnější bude proces implementace CRM produktu. 

Dále prověříme vaše stávající obchodní procesy a postupy a navrhneme jejich nová řešení pro automatizaci Salesforce. 

Nakonec se zaměříme na oblasti customizace a dodatečného vývoje a přizpůsobíme řešení Salesforce přesně podle vašich obchodních specifik, klíčových funkcí a požadavků.


Buďte úspěšní s fansfactory,

udělejte ze svých zákazníků své fanoušky pomocí Salesforce CRM!

Chcete vědět více?

Napište nám

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána

Chcete vědět více?

Napište nám

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána