Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Service Cloud

Co to jest Salesforce Service Cloud?


W 2009 roku Salesforce wprowadziło na rynek platformę obsługi klienta, która wykorzystuje funkcje automatyzacji do rozwiązywania problemów z obsługą klienta. Nazwa tej platformy to Service Cloud. W ciągu roku wartość produktu wzrosła o 20%, a liczba użytkowników na całym świecie wyniosła 72 000. Od tego czasu platforma Salesforce Service Cloud zmieniła sposób, w jaki firmy postrzegały i zajmowały się obsługą klienta.

 

Service Cloud to sposób zarządzania relacjami z klientami (CRM), wspierane przez Salesforce. Ta platforma do obsługi klienta online zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z obsługą klienta. Salesforce stworzył to rozwiązanie, aby kierować obszarem CRM obsługi klienta dla firm na wszystkich poziomach zaangażowania użytkowników.

 

W swojej istocie, Service Cloud został zaprojektowany z myślą o poprawie usług wsparcia klienta oraz rozwiązań pomocy technicznej oferowanych przez firmę jako jedno rozwiązanie. Platforma Salesforce Service Cloud pozwala także firmom monitorować działania konsumentów i świadczyć kluczowe wsparcie o dowolnej porze dnia.

 

Główne cechy Service Cloud obejmują konsolę, portale użytkownika oraz rozbudowane panele informacyjne. Usługa, oferując rozbudowaną bazę wiedzy, dostarcza na żywo także analizy i statystyki, dotyczące satysfakcji użytkowników. Service Cloud zapewnia agentom obsługi klienta niezbędne narzędzia do rozwiązywania problemów i udzielania dostosowanej pomocy w rekordowo krótkim czasie.

 

Co więcej, dostępne funkcje i wtyczki w Service Cloud sprawiają, że narzędzie to stanowi istotny element działalności firmy. Za pomocą tych dodatkowych funkcji, możesz zapewniać rozwiązania na najwyższym poziomie i wykorzystać pełnię potencjału systemu CRM obsługi klienta, aby stworzyć całkowcie satysfakcjonujące wyniki dla swoich użytkowników.

 

Proszę kliknąć poniższy link aby zobaczyć demonstrację działania Service Cloud.

Główne zalety Salesforce Service Cloud:


Service Cloud to jedno z najważniejszych rozwiązań Salesforce, ponieważ skupia się na rozwiązywaniu problemów klientów. Szacując koszt Salesforce Service Cloud, firmy, które wdrażają to rozwiązanie w chmurze, odzyskują wartość swoich pieniędzy. Oto korzyści z korzystania z Salesforce Service Cloud:

Dostęp do danych klienta

 

Największą zaletą Salesforce jest zdolność usług firmy do zbierania i agregacji danych do dalszego przetwarzania. A Service Cloud nie zawodzi pod tym względem. Kiedy firma korzysta z tego narzędzia do komunikacji z klientami, zbiera ogromne ilości danych użytkownika do przetworzenia. Te dane pomogą w strategii marketingowej.

Planowanie biznesu

 

Narzędzie do zarządzania obsługą klienta Salesforce pomaga lepiej planować strategie biznesowe. Poprzez zbieranie informacji od użytkowników, możesz dostosować cele biznesowe do obecnych trendów rynkowych i zainteresowań użytkowników.

Współpraca zespołowa

 

Scentralizowana struktura platformy umożliwia współpracę między zespołami. Pracownicy obsługi klienta mogą łatwo współpracować nad trudnymi pytaniami, aby zapewnić klientowi jak najlepsze rozwiązanie. Liderzy zespołów mogą także monitorować na panelu, wydajność osób przypisanych do poszczególnych zadań.

Łatwy dostęp

 

Salesforce jest pionierem w rozwoju usług chmurowych. W rezultacie firmy polegają na ich usługach, aby przenieść swoje strategie na wyższy poziom. Możesz uzyskać dostęp do Service Cloud z dowolnego miejsca na świecie, jeśli masz odpowiednie uprawnienia i licencję. Aplikacja mobilna również pomaga firmie pozostać na właściwym torze bez przerywania komunikacji z klientami.

Zarządzanie czasem

 

Salesforce Service Cloud zapewnia scentralizowaną bazę danych z nieograniczonym dostępem, co zapewnia płynne działanie operacji obsługi klienta. Dlatego rozwiązanie Salesforce Service Cloud służy jako doskonałe narzędzie do zarządzania czasem.

Wielokanałowa komunikacja

 

Platforma umożliwia użytkownikom dostęp do wielu kanałów komunikacji jednocześnie. Możesz skontaktować się z firmą lub klientem przez preferowany kanał komunikacji: SMS, e-mail, rozmowy telefoniczne, media społecznościowe, czat, WhatsApp, portal klienta, Internet of Things (IoT). Funkcja "Chatter" pomaga również członkom zespołu pozostawać w kontakcie między sobą w sprawach związanych z pracą.

Portale samoobsługowe

 

Portal samoobsługi zawsze jest przydatny dla klientów, którzy nie mają czasu czekać w kolejce, aż konsultant obsługi klienta się nimi zajmie. Możesz odwiedzić portal i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.


W fansfactory, partner konsultingowy Service Cloud, oferujemy usługi wdrożenia, integracji i dostosowywania Salesforce Service Cloud, aby zapewnić Twoim klientom najlepszą obsługę klienta, jaką kiedykolwiek mieli.

Dzięki usługom Salesforce Service Cloud rozwiązywanie problemów klientów będzie szybsze, dzięki zestawowi narzędzi dostarczających dane o wszystkich ich interakcjach. Wyposaż swoich agentów obsługi klienta w Service Cloud CRM i zobacz, jak szybko i sprawnie będzie przebiegać ten proces. W rezultacie doświadczysz wzrostu satysfakcji klientów oraz poprawy ogólnej produktywności.

W fansfactory zapewniamy konsulting integracji i usługi doradztwa Service Cloud. Nasi eksperci od integracji Salesforce Service Cloud pomogą Ci w jego wdrożeniu. Dzięki naszemu stałemu wsparciu skorzystasz z połączenia różnych kanałów komunikacji oraz zarządzania pracą agentów poprzez wielokanałowy routing. Dołącz do nas na konsulting Salesforce Service Cloud, a uczynimy Twoją podróż z Service Cloud płynną i produktywną.

​​​​​​​

Popraw swoją obsługę klienta z nami.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.

Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia Nieprawidłowy email
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Twój e-mail został wysłany
Przepraszamy, Twój e-mail nie został wysłany