Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Salesforce staje się łatwiejszy z fansfactory

Salesforce to numer jeden na świecie system CRM oparty na chmurze, który posiada niezliczoną liczbę funkcji zaprojektowanych, aby pomóc Ci lepiej poznać swoich obecnych i przyszłych klientów. Salesforce dostarcza różne rozwiązania dla wszystkich branż, poprzez wiele bezproblemowo połączonych aplikacji. Pozwala Ci zjednoczyć Twoje działania sprzedażowe, obsługę klienta, marketing, produkcję i IT w jednym mechanizmie, który działa jak szwajcarski zegarek.

 

Infrastruktura Salesforce ma trzy główne zalety, które okazały się ważne dla każdej nowoczesnej firmy

 

 • Nie potrzebujesz żadnego sprzętu ani serwerów. Wszystkie dane, w tym kopie zapasowe, są przechowywane w chmurze Salesforce.

 • Nie są wymagane żadne pobierania i instalacje, aby uzyskać dostęp do swojej infrastruktury Salesforce. Wystarczy się zalogować, aby zacząć pracować!

 • Platforma Salesforce pozwala użytkownikom tworzyć aplikacje i uruchamiać je w obrębie swojej infrastruktury, aby uzyskać kompleksowe rozwiązanie biznesowe.

 

 

Bieżące śledzenie wszystkich nowości związanych z narzędziem o tak dużej złożoności może być dosyć dużym wyzwaniem. Zapewnienie, że określona firma wykorzystuje wszystko, co ma do zaoferowania Salesforce, jest jeszcze trudniejsze. Właśnie w tym miejscu pojawia się firma konsultingowa Salesforce!"

Fansfactory jest certyfikowana do wdrażania Salesforce dla Ciebie

Fansfactory to oficjalna firma konsultingowa Salesforce w Polsce. Opanowaliśmy każdy aspekt wielu funkcji Salesforce i jesteśmy gotowi pomóc Ci je wdrożyć. Ponadto dostarczamy naszym klientom gotowe rozwiązania dopasowane do ich firm, w tym dopracowaną personalizację oraz ciągłe wsparcie.

 

Eksperci Salesforce w fansfactory zajmują się codziennie dziesiątkami firm. Każdy cel, który firma klienta osiąga przy naszej pomocy, staje się częścią stale rosnącej wiedzy Fansfactory. Jeśli planujesz przekazać swoją firmę do Fansfactory, całe to doświadczenie otworzy nowe możliwości interakcji z klientami, gromadzenia i analizy informacji. Wiemy, jak sprawić, by Salesforce był bardziej efektywny dla Twojego biznesu, i zrobimy to!

Zapoznaj się z produktami Salesforce z pomocą Fansfactory

Aktualnie Fansfactory, jako partner konsultingowy Salesforce, oferuje trzy główne produkty Salesforce, gotowe do wdrożenia i precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Salesforce Sales Cloud

Sales Cloud to pierwszy i najbardziej popularny produkt Salesforce, jest to CRM dla pracowników działu sprzedaży, pozwalający im maksymalizować współczynnik konwersji i przynosić zyski. Zyski są głównym celem, a Sales Cloud umożliwia ich osiągnięcie za pośrednictwem wielu kanałów:

 

 • Rozwiązania do zarządzania kontaktami pozwalają Twoim pracownikom działu sprzedaży dostarczyć spersonalizowane rezultaty Twoim klientom. Pracownik działu sprzedaży będzie miał dostęp do wszystkich niezbędnych informacji o kliencie, włącznie z kluczowymi kontaktami, historią komunikacji, danymi społecznymi i wieloma innymi.

 • Zarządzanie szansami biznesowymi przez Sales Cloud dostarcza danych na temat aktywności klienta i podkreśla etapy, na których konieczna jest interakcja w celu sfinalizowania transakcji. Szybkie śledzenie produktów będących elementami transakcji, wyceny z aktualnymi informacjami o kliencie, dostawę i harmonogram dostaw - wszystko na wyciągnięcie ręki i gotowe do użycia!

 • Prognozowanie sprzedaży. Zaawansowana sztuczna inteligencja Einstein codziennie gromadzi ogromne ilości danych, aby sugerować najbardziej dochodowe sposoby tworzenia lub regulowania ciągłości pracy.

 • Automatyzacja procesów oszczędza godziny pracy pracowników, dając im więcej czasu na wykonywanie ważniejszych zadań. Dzięki Sales Cloud możesz tworzyć przepływy pracy dla pracowników działu sprzedaży z sugestiami i wskazówkami, automatyzować wysyłanie wiadomości dla klientów oraz informować pracowników, kiedy muszą się osobiście zaangażować i nawiązać interakcję z klientem.

 

Salesforce jest na bieżąco z najnowszymi zmianami na rynku i jego mobilne oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM) staje się coraz lepsze z każdym dniem! Nie ma znaczenia, gdzie znajdują się Twoi pracownicy - mogą uzyskiwać dostęp, zarządzać i aktualizować dane CRM nawet ze swoich smartfonów z systemem iOS lub Android!

Salesforce Service Cloud

Service Cloud to system CRM dla działu obsługi klienta i wsparcia. Pomaga Twoim klientom skontaktować się z przedstawicielami obsługi za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu na żywo, a gdy rozmowa się rozpoczyna - umożliwia agentowi zbieranie wszystkich niezbędnych informacji. Service Cloud oferuje takie zalety jak:

 

 • Intuicyjny interfejs przestrzeni roboczej;
 • Elastyczny system automatyzacji pozwala zaoszczędzić godziny robocze na powtarzających się zadaniach;
 • Wielokanałowe zarządzanie pomaga zidentyfikować problem zgłaszającego i przekierować go do odpowiedniego agenta lub działu;
 • System zarządzania przypadkami zwiększa wydajność Twoich agentów, pozwalając im pracować nad wieloma przypadkami za pomocą różnych kanałów jednocześnie;
 • System zarządzania wiedzą pozwala agentom nie tylko uzyskać dostęp do bazy danych, ale także ją ulepszać, wzbogacać i dokonywać własnych zmian;
 • Analiza wydajności. Masz dostęp do wszelkich informacji dotyczących wydajności Twojego systemu obsługi: raportów o przypadkach obsługi, wydajności chatbota oraz produktywności każdego agenta.

 

Salesforce Field Service

Usługi w terenie to rewolucyjny system, który pozwala na koordynację pracowników w terenie jak nigdy dotąd i jednocześnie ułatwia im pracę. Wszystko, o czym pracownik w terenie powinien pamiętać, jest teraz dostępne w jednej aplikacji na jego telefonie! Zalety są oczywiste:

 

 • Wsparcie zdalne. Nie każdy problem wymaga wizyty pracownika w terenie, a dzięki dostępnym przez Field Service  rozmowom czy spotkaniom telefonicznym i wideorozmowom, zrozumiesz to wyraźnie.
 • Inteligentne priorytety. Pozwól dyspozytorom dobrze zarządzać pracą pracowników w terenie, dostarczając im pełne informacje na temat wszystkich połączeń, zleceń i pracowników w terenie. Przypisuj zadania odpowiednim osobom na podstawie ich lokalizacji lub umiejętności - pozwoli to na szybsze wykonanie prac.
 • Rozpoznawanie aktywów przez sztuczną inteligencję Einsteina. Wykorzystaj potężną sztuczną inteligencję Salesforce, aby mieć pewność, że twoi pracownicy nie pomylą jednego zasobu finansowego z drugim. Aplikacja dla pracowników w terenie pozwala im przesłać obraz uszkodzonej lub naprawionej części, a sztuczna inteligencja rozpozna ją i potwierdzi.
 • Pełna mobilność. Twoi pracownicy nie muszą być online, aby się uczyć i pracować. Będą mieli wszystkie niezbędne dane, dołączone do zlecenia serwisowego.

 

Branże, które obsługujemy

Obszar ekspertyzy Fansfactory obejmuje wiele branż, są to między innymi:

 

 

Mamy wiele doświadczenia w wyżej wymienionych sektorach i wykorzystamy je, jeśli skierujesz swoją firmę do nas.

 

Klienci, którzy już korzystają z naszych usług konsultingowych w zakresie integracji Salesforce

Wszyscy klienci naszej firmy zarządzającej Salesforce zgłaszają wzrost efektywności, wzrost średniej prędkości wykonywania zadań oraz mniejszą ilość zbędnej dokumentacji. Ponadto dla każdego biznesu, z którym współpracujemy, odkryto unikalne możliwości i wdrożono je do procesu.  

 

Vekra

Vekra jest czołowym producentem okien i drzwi w Czechach. Głównym celem było wdrożenie Salesforce Field Service w celu lepszego koordynowania zespołów montażowych, zmniejszenia czasu spędzonego w trasie i poprawy satysfakcji klienta. Oto wyniki:

 

Automatyczne umawianie wizyt serwisowych z obliczeniem czasu oszacowania trwania prac pozwoliło przydzielić zadania odpowiednio wykwalifikowanym technikom.

Wszystkie dokumenty przeniesione na iPady pracowników terenowych; nie ma potrzeby drukowania wielu arkuszy przed każdą wizytą i noszenia ich ze sobą.

Wszystkie dane są zbierane w jednym miejscu i dostępne za pomocą kilku kliknięć.

40% mniej dyspozytorów skutecznie koordynuje zwiększoną liczbę pracowników montażowych.

AC Sparta

Najważniejszy klub piłkarski w Czechach jest zobowiązany do korzystania z najważniejszego na świecie systemu CRM, a teraz to robi dzięki pomocy Fansfactory! Głównym celem było wykorzystanie zalet Salesforce CRM do zbierania i analizy preferencji, zainteresowań, nawyków zakupowych i harmonogramów kibiców klubu, przy zachowaniu ściśle określonej i strukturalnej kategoryzacji tych informacji. Ostatnia część wynika z rozporządzenia RODO, które zobowiązuje klub do udostępnienia klientowi wszystkich dostępnych danych na jego temat i usunięcia ich z bazy danych na żądanie.

 

W rezultacie Salesforce pomogło Sparcie stworzyć kompleksową bazę danych, która gromadzi i przechowuje każdy aspekt komunikacji klienta z klubem. Oznacza to, że zespoły ds. sprzedaży i marketingu mogą skierować swoje wysiłki na najbardziej obiecujących klientów, a wszyscy kibice otrzymują tylko oferty dostosowane tylko do ich potrzeb.

Grupa Saint-Gobain

Naszym najbardziej znaczącym przypadkiem w sektorze produkcji jest Grupa Saint-Gobain, specjalizująca się w produkcji materiałów budowlanych o wysokiej wydajności. Celem było zwiększenie efektywności czasowej poprzez opracowanie kompleksowego systemu kalkulacji i rabatów, który jest łatwy do dostosowania i użycia.

 

Wyniki przerosły oczekiwania. Złożony system kalkulacji teraz działa i nie wymaga specjalisty ds. technologii informatycznych do jego dostosowania, ponieważ intuicyjny interfejs Salesforce stanowi wystarczające wsparcie. Przedstawiciele handlowi mogą dokonywać wszelkich kalkulacji i udzielać aktualnych rabatów bez opóźnień. Ponadto został wdrożony system zatwierdzania oferty, aby zapewnić nadzór i potwierdzenie każdej transakcji przez kierownika odpowiedniego działu.