Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Wdrożenie Usług Terenowych (Field Service) dla Przemysłu Produkcyjnego

Współczesne przedsiębiorstwa produkcyjne coraz bardziej polegają na wykwalifikowanej sile roboczej i nowoczesnych technologiach. W rezultacie staromodne fabryki umierają, ustępując miejsca firmom, które zatrudniają zaawansowane, programowalne maszyny. Takie maszyny przynoszą większe zyski, ale jednocześnie wymagają wiedzy do obsługi i konserwacji oraz mają wysoki koszt naprawy w przypadku awarii. Dlatego większość współczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych skupia się na minimalizowaniu czasu przestoju swojego sprzętu poprzez dokładne planowanie, konserwację zapobiegawczą i wbudowaną analizę. 

 

Wszystkie te cele można osiągnąć dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Field Service dla przemysłu produkcyjnego. Salesforce Field Service jest znany ze swojej wszechstronności i zdolności do zaspokajania potrzeb każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego dzięki wielu dodatkowym funkcjom i opcjom. Jednak Jednak bogactwo tych funkcji prowadzi do kolejnego wyzwania - potrzebujesz kogoś, kto zna je wszystkie, aby dostosować tę aplikację do Twoich potrzeb. Dlatego istnieją firmy konsultingowe Field Service.

Fansfactory - zespół certyfikowanych ekspertów ds. Field Service

W obliczu wyzwania potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do jego rozwiązania. A jeśli dążysz do nowoczesnego usprawnienia swojego biznesu, potrzebujesz oficjalnego partnera najpopularniejszego dostawcy rozwiązań Field Service - Salesforce.

 

Fansfactory to zespół oddanych profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem w branży produkcyjnej, dążący do doskonałości. Przez lata istnienia firmy zgromadziliśmy zróżnicowany zespół innowatorów, którzy mogą zrewolucjonizować Twoje podejście do zarządzania obsługą terenową i dostarczyć cenne wskazówki dotyczące jej optymalizacji. Salesforce Field Service otwiera przed Twoim biznesem niezliczone możliwości, a oto kilka z nich.

Jakie wyzwania eliminuje Field Service?

Odkąd pierwsza fabryka zaczęła dostarczać swoje produkty, przemysł wytwórczy boryka się z tymi samymi wyzwaniami, które stawia przed nim dzisiaj. Oto niektóre z nich:

 

 • Brak komunikacji między pracownikami a kierownictwem;
 • Konieczność częstych kontroli w celu określenia, kiedy konkretne maszyny i całe linie produkcyjne wymagają konserwacji lub naprawy;
 • Problemy z prognozowaniem popytu na produkty;
 • Trudne planowanie, które w pełni polega na niewielkiej liczbie osób, które są kwalifikowane do wykonania określonej pracy;
 • Brak pełnego obrazu, zwłaszcza gdy zespół na miejscu nie ma środków do gromadzenia informacji;
 • Brak wykwalifikowanego nadzoru na miejscu, aby upewnić się, że zadania są wykonywane w najlepszy sposób.

 

Na szczęście teraz mamy zaawansowane rozwiązania do obsługi terenowej Salesforce dla przemysłu produkcyjnego, które pomogą Ci radzić sobie z tymi wszystkimi wyzwaniami i wieloma innymi, wszystko w jednej aplikacji. Salesforce Field Service to narzędzie doskonałe do optymalizacji procesów biznesowych i łagodzenia zwiększonej złożoności regulacji, których powinni przestrzegać Twoi pracownicy.

10 korzyści z korzystania z Salesforce Field Service w przemyśle produkcyjnym

Celem każdego przedsiębiorstwa jest zwiększenie zysków. Czasem osiąga się to poprzez zwiększanie efektywności, a czasem poprzez ograniczanie wydatków, a oba cele można osiągnąć dzięki wszechstronnej infrastrukturze Salesforce Field Service. To narzędzie łączy w jedną zgraną machinę pracowników mobilnych, dział planowania, zespoły konserwacyjne, dział IT, sprzedaży i zarządzania i udostępnia plan działania.

 

To może brzmieć jak śmiałe założenie, dlatego opiszemy ci, jakie cele można osiągnąć dzięki spersonalizowanemu pakietowi oprogramowania Field Service:

 

 1. Zmniejszenie czasu poświęcanego na pracę administracyjną dzięki działaniom bezpapierowym;
 2. Zmniejszenie kosztów operacyjnych i szkoleń dzięki przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi oraz fakcie, że istnieje jeden interfejs do eksploracji, a nie osobny dla każdej z aplikacji używanych do różnych celów;
 3. Zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy dzięki wbudowanym wskazówkom i przepisom dotyczącym bezpieczeństwa dla każdego konkretnego zadania lub projektu.
 4. Optymalizacja podziału zarówno środków finansowych, jak i kapitału ludzkiego dzięki precyzyjnemu i zaawansowanemu planowaniu.

 5. Gromadź dane z całej operacji, które w innym przypadku zostałyby utracone. Nie masz tych danych w obecnie używanym systemie, ponieważ ich zbieranie i klasyfikacja jest trudna. Ale jeśli wystarczy minuta, aby zgłosić raport i dołączyć do niego zdjęcia, materiały dźwiękowe lub wideo, w celu uzyskania pełnego obrazu - ludzie to zrobią.

 6. Wykorzystaj sztuczną inteligencję Salesforce Einstein do analizy zebranych danych i przewidywania ruchów na rynku, zmian w harmonogramach, zaopatrzeniu i konserwacji sprzętu.
 7. Popraw wskaźnik First Time Fix Rate na całej operacji dzięki kompleksowemu systemowi wskazówek dla wszystkich pracowników. Możesz mieć wszystkie niezbędne dane bezpośrednio w aplikacji na wyciągnięcie ręki każdego pracownika, aby pomóc im szybciej i bardziej efektywnie radzić sobie z nowymi zadaniami.
 8. Zminimalizuj liczbę przestojów w pracy maszyn do absolutnego minimum dzięki przewidywanej konserwacji i zautomatyzowanemu harmonogramowaniu dostaw.
 9. Uprość proces przeglądów wydajności dla każdej pozycji, mając pełne dane na temat codziennych, tygodniowych i miesięcznych działań Twoich pracowników. Nie musisz już polegać na czyichś słowach - możesz zobaczyć liczby i podjąć decyzję.
 10. Zintegruj swoich dostawców i klientów w systemie, dzięki czemu każda ze stron będzie mogła szybko i bez opóźnień uzyskać potrzebne informacje na temat statusu projektu. Nie będziesz już musiał kontaktować się z nikim, aby uzyskać proste potwierdzenie. System jest tak przejrzysty, jak sobie tego życzysz, pokazując odpowiednim stronom dokładnie to, co są uprawnione zobaczyć, i nic więcej.

 

Korzyści z Field Service nie ograniczają się do powyższego zestawienia, a możesz być pewien, że zobaczysz ich jeszcze więcej, jeśli zdecydujesz się zintegrować to narzędzie w swojej firmie.

Integracja Field Service Fansfactory dla sektora produkcyjnego

Z takim złożonym i stale ewoluującym narzędziem jak Salesforce Field Service, potrzebna jest aktualna wiedza o branży i jej najnowszych trendach, aby móc go skutecznie wdrożyć. I właśnie z tego słynie Fansfactory. Znamy Field Service od podszewki i śledzimy każdą aktualizację i nową funkcję, aby móc je wdrażać dla naszych klientów, jak tylko zostaną uruchomione.

 

W ciągu lat działalności firmy opracowaliśmy pięciostopniowy system zapewniający, że nasi klienci zawsze otrzymują to, czego potrzebują, a nawet więcej. Pozwala nam to szybko i skutecznie integrować zestawy narzędzi Salesforce i uwzględniać każdy mały szczegół.

 

 1. Analiza i planowanie zawsze stanowią pierwszy etap, ponieważ musimy być po tej samej stronie co zarząd. Jakie są krótko- i długoterminowe cele firmy, jakie są oczekiwania i jak je spełnić - wszystko to jest określone na wstępnych etapach integracji.
 2. Gdy cele główne są zdefiniowane, musimy zebrać informacje od innych pracowników. Field Service służy poprawie wydajności na wszystkich etapach, dlatego musimy znać wszystkie wady Twojego obecnego systemu, aby wyeliminować je w dostosowanym zestawie narzędzi Salesforce.
 3. Proces integracji rozpoczyna się zaraz po zebraniu wszystkich cennych opinii. Jednocześnie zbieramy dane z Twojego poprzedniego systemu, aby wypełnić nimi Twój zupełnie nowy system Field Service.
 4. Gdy podstawowa struktura jest już ustalona, planujemy sesje szkoleniowe dla pracowników i zarządu, aby upewnić się, że każdy ma wystarczającą wiedzę do pełnego wykorzystania Field Service.
 5. Po zakończeniu integracji będziemy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie wyzwania, wykonać konserwację i informować Cię o nowych rozwiązaniach, które warto dodać do Twojej infrastruktury, jak tylko się pojawią.

 

Jak widzisz, fansfactory oferuje usługi konsultingowe Field Service, pełnowymiarowe rozwiązanie dla integracji Salesforce PL oraz dalsze wsparcie po zakończeniu prac. Stajemy się częścią Twojego zespołu, dopóki praca nie zostanie ukończona, i tak zostaje przez tyle czasu, ile będziesz nas potrzebował.