Adres: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praga, Republika Czeska

Telefon: +420 606638183

Przykłady sukcesów


Window Holding a.s. to wiodący producent okien i drzwi w Czechach. Aby zapewnić, że instalacja jest przeprowadzana terminowo i dokładnie, Window Holding a.s. wdrożył Field Service w 2018 roku.

Codzienna praca dla 140 techników jest planowana w Field Service przez kilku dyspozytorów. Zarówno ograniczenie dokumentów w formie papierowej, jak i mniejszy przebieg przyczyniają się do naszej zrównoważonej przyszłości.

Przez kilka lat firma korzystała z systemu dla przedstawicieli handlowych, który nie spełniał już jej wymagań dotyczących dalszego rozwoju, zarówno pod względem architektury, jak i szybkości wprowadzania wymaganych modyfikacji.

 

Dlatego też, pod koniec 2018 roku, podjęto decyzję o zakupie rozwiązania Salesforce, które jest już używane przez Grupę Saint-Gobain w kilku innych krajach.

AC Sparta to najsłynniejszy i najważniejszy klub w historii czeskiego futbolu. Składa się z 20 drużyn różnych kategorii wiekowych i poziomów umiejętności.

 

 

Nie jest więc zaskoczeniem, że w ich stałym dążeniu do poprawy, AC Sparta postanowiła skorzystać z platformy CRM #1 do zarządzania programem lojalności członków.

 

MyQ zaczęło używać Salesforce kilka lat temu, kupując Sales Cloud i wdrażając system przy użyciu wewnętrznych zasobów. Wdrożyli Salesforce z już zainstalowanymi funkcjonalnościami out-of-box, bez niestandardowych dostosowań.

 

Po pewnym czasie MyQ zdało sobie sprawę, że ich specjalne wymagania dotyczące ustawień w społeczności wykraczają daleko poza funkcjonalność click-no-code, dlatego zdecydowali się skorzystać z naszych usług jako firmy konsultingowej i dewelopera Salesforce do tego złożonego i zróżnicowanego zadania.

 

Zainteresowany naszymi usługami?

Napisz do nas.

Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia Nieprawidłowy email
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Pole to jest obowiązkowe do wypełnienia
Twój e-mail został wysłany
Przepraszamy, Twój e-mail nie został wysłany