Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

Případové studie


Window Holding a.s. je předním výrobcem oken a dveří v České republice. Aby bylo zajištěno, že instalace proběhne včas a přesně, společnost Window Holding a.s. implementovala Field Service v roce 2018.


Denní práce pro 140 techniků plánuje v Field Service několik dispečerů. Snížení tištěných dokumentů i nižší počet kilometrů přispívají k naší udržitelné budoucnosti.

Společnost několik let využívala systém pro obchodní zástupce, který již nesplňoval své požadavky na další vývoj, a to jak po stránce architektury, tak rychlosti implementace požadovaných úprav.

 

Na konci roku 2018 bylo proto rozhodnuto o koupi řešení Salesforce, které již skupina Saint-Gobain používá v několika dalších zemích.

AC Sparta nejúspěšnějším a nejdůležitějším klubem české fotbalové historie. Skládá se z 20 týmů různých věkových a výkonnostních kategorií.

 

Není divu, že se AC Sparta ve svém neustálém pokusu o zlepšení rozhodla obrátit na platformu CRM č. 1 pro správu svého věrnostního programu členství.

Před několika lety společnost MyQ přijala Salesforce tím, že zakoupila prodejní cloud a implementovala jej pomocí vlastních interních zdrojů. Systém byl implementován s funkcemi "out-of-the-box" a bez jakékoli úpravy "lightning".

 

Nicméně, po určité době si MyQ uvědomila, že její specifické požadavky na nastavení komunity jsou příliš složité na to, aby byly dosaženy pomocí klikání bez kódu. Proto se rozhodli oslovit Salesforce konzultační společnost a vývojáře, aby se tímto měřítkem zabývali.


Chcete vědět více?

Napište nám


Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána