Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

Service Cloud

Co je  Salesforce Service Cloud


V roce 2009 spustila společnost Salesforce platformu zákaznických služeb, která k řešení problémů se klientskou podporou využívá funkce automatizace. Název této platformy je Service Cloud. Za jediný rok počet zákazníků vzrostl na 72 000 uživatelů po celém světě. Od té doby tato platforma pro řízení klientské podpory Salesforce změnila způsob, jakým společnosti nazírají a řeší zákaznický servis. 

 

Service Cloud je řešení pro správu vztahů s klienty, které je podporováno Salesforce. Toto online řešení představuje platformu zákaznických služeb, která se věnuje všem potřebám zákazníků. Salesforce vyvinul toto řešení pro zabezpečení CRM zákaznické podpory pro společnosti na všech úrovních zapojení uživatelů.  

 

Design Service Cloud se ve své podstatě zaměřuje na zlepšování služeb zákaznické podpory a řešení helpdesku nabízených jako jediné řešení. Platforma Salesforce Service Cloud také umožňuje podnikům sledovat aktivity zákazníků a poskytovat špičkovou pomoc kdykoli během dne. 

 

Mezi klíčové funkce Service Cloud patří konzole, uživatelské portály a komplexní dashboardy. Zároveň služba také poskytuje analýzy a statistiky o spokojenosti uživatelů v reálném čase a nabízí špičkovou znalostní bázi. Service Cloud také poskytuje agentům zákaznických služeb nezbytné nástroje pro řešení problémů a poskytování přizpůsobené podpory v rekordním čase.

 

Díky funkcím a pluginům, které jsou k dispozici ve službě Service Cloud, je tento nástroj nezbytným doplňkem činnosti společnosti. S těmito extra funkcemi můžete poskytnout řešení na vysoké úrovni a využít plný výkon tohoto zákaznického servisu CRM, abyste svým uživatelům vytvořili maximální příjemný zážitek.  

 

Kliknutím na odkaz zobrazíte ukázku fungování služby Cloud Service.

Klíčové výhody Salesforce Service Cloud


Service Cloud je jedním z nejzákladnějších řešení Salesforce, protože se zaměřuje na řešení problémů zákazníka. A soudě podle cen cloudových služeb Salesforce se firmám implementace tohoto cloudového řešení velmi vyplatí. Tady jsou výhody používání Salesforce Service Cloud:

Přístup k údajům o zákaznících

 

Největším lákadlem Salesforce je schopnost služeb společnosti shromažďovat a agregovat data pro další zpracování. A Service Cloud na této frontě nezklame. Když společnost používá tento nástroj k interakci se zákazníky, shromažďuje obrovské množství uživatelských dat ke zpracování. Tato data vám nakonec pomohou při strategizaci marketingu. 

Obchodní plánování

 

Nástroj pro řízení zákaznické podpory Salesforce vám pomůže lépe plánovat vaše obchodní strategie. Shromažďováním informací od uživatelů můžete přehodnocovat své obchodní cíle tak, aby odpovídaly trendům na trhu a zájmům uživatelů. 

Týmová spolupráce

 

Centralizovaná struktura platformy umožňuje spolupráci mezi týmy. Zaměstnanci zákaznických služeb mohou snadno spolupracovat na velmi náročných otázkách, aby klientovi poskytli nejlepší možné řešení. Vedoucí týmu mohou na dashboardu sledovat výkon pracovníků pracujících na úkolech.

Snadný přístup

 

Salesforce je průkopníkem ve vývoji cloudových služeb. Výsledkem je, že společnosti spoléhají na to, že tyto služby posunou jejich strategie na vyšší úroveň. Jakmile budete mít oprávnění a licenci, můžete k Service Cloud přistupovat z libovolného místa na světě. Mobilní aplikace také pomáhá firmě zůstat na správné cestě bez přerušení komunikace se zákazníky.

Řízení času

 

Vzhledem k tomu, že služba Salesforce Service Cloud poskytuje centralizovanou databázi s neomezeným přístupem, zajišťuje to bezproblémový provoz operací služeb zákazníkům. Výsledkem je, že Salesforce Service Cloud slouží jako vynikající nástroj pro time management. 

Více komunikačních kanálů

 

Platforma poskytuje uživatelům přístup k více komunikačním kanálům najednou. Společnost nebo klienta můžete kontaktovat prostřednictvím preferovaného komunikačního kanálu: SMS, e-mail, telefonní hovory, sociální média, chat, whatsapp, zákaznický portál či IoT. Aplikace „Chatter“ také pomáhá členům týmu zůstat ve vzájemném kontaktu ohledně informací souvisejících s prací. 

Samoobslužné portály

 

Samoobslužný portál se vždy hodí klientům, kteří nemají čas čekat ve frontě, než se o ně postará agent zákaznického servisu. Můžete navštívit portál a získat odpovědi na každou otázku, kterou máte. 


S pomocí Service Cloudu vyřešíte případy zákazníků rychleji pomocí sady nástrojů, které poskytují údaje o všech interakcích vašeho zákazníka. Vybavte své agenty zákaznických služeb CRM pro zákaznický servis Service Cloud a uvidíte, jak rychle a hladce bude proces probíhat. Nakonec zaznamenáte zvýšení spokojenosti zákazníků a celkové produktivity. 

Naši Salesforce konzultanti vám pomohou s implementací řešení Salesforce Service Cloud. S naší neustálou podporou budete těžit z kombinace komunikačních kanálů a řídit pracovní postupy servisních agentů prostřednictvím vícekanálového směrování. Naskočte a my vám zajistíme bezproblémový a produktivní zážitek se Service Cloud.


Zlepšete u nás své služby zákazníkům.

Napište nám

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána