Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

                         Service Cloud

                                 Service Cloud

                       Service Cloud

                          Service Cloud


Co je  Service Cloud

 

Jak vypadá spokojenost zákazníků? Věříme, že je vše celkem jednoduché - sledujte potřeby zákazníků a buďte připraveni se společně měnit. Salesforce Service Cloud je tím správným nástrojem pro vynikající zákaznickou zkušenost. Je nejprodávanějším nástrojem pro správu servisních požadavků na světě. Umožňuje agentům zákaznických služeb pracovat rychleji a produktivněji prostřednictvím jakýchkoli komunikačních kanálů, což zvyšuje spokojenost zákazníků a snižuje náklady.

 

Na tomto odkazu se můžete podívat na ukázku, jak funguje Service Cloud.

Klíčové benefity

 

  • Všechny nástroje pro vyšší produktivitu na jednom místě s úplným pohledem na zákazníka, což vede k rychlejšímu řešení problémů
  • Vaši zákazníci Vás osloví prostřednictvím jakéhokoli komunikačního kanálu, který je pro ně nejvhodnější: telefon, e-mail, sociální média, SMS, webový chat atd.
  • Zvýšíte efektivitu svých zaměstnanců až o 35%
  • Snížíte požadavky na zákaznické služby až o 30%
  • Zákazníci získají přístup na samoobslužný portál, který jim umožní najít potřebné informace

Pomocí Service Cloudu budete schopni vyřešit požadavky klientů rychleji, protože budete mít na jednom místě sdružené veškeré informace o jakékoli interakci se zákazníkem provedené jakýmkoli komunikačním kanálem.

Vybavte své servisní pracovníky řešením Service Cloud a uvidíte, o co rychleji a jednodušeji budou pracovat. To povede k vyšší spokojenosti vašich klientů a celkově k vaší vyšší produktivitě.

Nasazení Service Cloudu můžete přizpůsobit přesně Vašim konkrétním požadavkům.  Řešení umožňuje přijímat požadavky současně z různých komunikačních kanálů a dle nastavených parametrů je přerozdělovat mezi jednotlivé servisní pracovníky. Všechny parametry jsou nastavitelné a v čase je možné je přizpůsobovat měnícím se podmínkám.


Zlepšete u nás své služby zákazníkům.

Napište nám

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána