Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

Sales Cloud

Sales Cloud

Sales Cloud

                                   Sales Cloud


Co je Sales Cloud

 

Neexistuje společnost, která by nechtěla prodat více. Souhlasíte? A čím automatizovanější je váš prodejní proces, tím vyšší tržby získáte. Jak? Samozřejmě s pomocí nástroje Salesforce Sales Cloud. Toto řešení je nejúspěšnější CRM pro správu zákazníků na světě, který vašim prodejcům pomáhá prodávat chytřeji a rychleji díky prioritizaci úkolů, správou vztahů se zákazníky, hledání více potenciálních zákazníků a uzavírání více obchodů. To vše se zapojením umělé intelegence.

 

Na tomto odkazu se můžete podívat na ukázku, jak funguje Sales Cloud.

Klíčové benefity

  • Můžete prodávat odkudkoli chcete
  • Získáte více potenciálních klientů a převedete je na své zákazníky
  • Věnujete méně času administrativě a více se zaměřujete na potřeby vašich zákazníků
  • Zlepšíte plánování a prognózy v reálném čase z jakéhokoli zařízení
  • Zvýšíte produktivitu vaší práce a tím získáte více obchodů při stejném úsilí

Na rozdíl od Service Cloudu, který pomáhá firmám zlepšit jejich zákaznický servis, Sales Cloud je prodejní nástroj umožňující obchodníkům jednoduše spravovat informace o klientech, nabídkách, prodejních leadech či příležitostech na jednom místě.

Díky podrobné znalosti o detailních potřebách jednotlivých klientů jsou marketingové aktivity vedeny efektivněji, což vede k rychlejšímu uzavření obchodních příležitostí a díky tomu ke zkrácení  prodejního cyklu.

Se Sales Cloudem se velmi dobře pracuje i na cestách.  Všechny potřebné informace máte k dispozici ať jste kdekoli a s jakýmkoli zařízením. Mobilní aplikace je součástí řešení a jakákoli změna v základním nastavení se automaticky projeví na všech přístrojích.

Jeden ze základních argumentů ve prospěch nasazení Sales Cloudu je požadavek na nižší investici. Není požadována lokální infrastruktura s investicí do serverů a jejich zabezpečení. Součástí licence je již kompletní zázemí, vše běží v cloudu. Konkrétní cena a nastavení potom záleží na vašich konkrétních obchodních požadavcích.  


Zvyšte s námi prodej.

Napište nám

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána