Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

                                   Sales Cloud

Co je Sales Cloud od Salesforce


Jak název napovídá, Sales Cloud je cloudová aplikace, která pomáhá prodejním týmům vylepšovat prodejní a marketingové strategie. Primárním cílem vytvoření cloudových služeb Salesforce je pomoci společnostem zlepšit prodej a pečlivě sledovat interakci zákazníků s jejich produkty. Koneckonců neexistuje žádná taková společnost, která by nechtěla prodávat více produktů a získávat více uživatelů.

 

Salesforce Sales Cloud se liší od ostatních prodejních metod a marketingových nástrojů, protože poskytuje společnostem interaktivní platformu pro sledování jejich výkonu. Kromě toho automatizovaný proces prodeje eliminuje stres a opakované plánování prodejních strategií od nuly. A čím automatizovanější je váš prodejní proces, tím více výnosů získáte z každé transakce.

 

Na rozdíl od Service Cloud, který pomáhá společnostem vylepšovat jejich zákaznické služby, je Sales Cloud navržen jako nástroj, který umožňuje prodejcům efektivně spravovat své kontakty, nabídky, potenciální zákazníky a obchody na jednom místě. Kromě toho se Sales Cloud nezaměřuje na pracovníky v terénu, na rozdíl od řešení Field Service zaměřeného právě na tuto oblast.

 

S pomocí Salesforce Sales Cloud CRM můžete své konverzní poměry posunout na jinou úroveň díky cílenému marketingu. Nejdůležitější je, že Sales Cloud je CRM pro správu zákazníků, který vašim prodejcům pomáhá prodávat chytřeji a rychleji prioritizací úkolů, správou vztahů se zákazníky, hledáním dalších potenciálních zákazníků a uzavíráním většího počtu obchodů. 

 

Klikněte na odkaz a podívejte se na ukázku fungování služby Sales Cloud.

Hlavní výhody Salesforce Sales Cloud


Sales Cloud CRM je dokonalým prodejním a marketingovým nástrojem pro jakýkoli prodejní tým díky neomezeným možnostem, které poskytuje v prodejní oblasti. Firmy z celého světa spoléhají na tento nástroj, aby generovaly spoustu dat, která lze převést z užitečných přehledů do prodejních strategií. 

Prodej z libovolného místa

 

Cloudový nástroj Salesforce pro prodej je vynikajícím doplňkem marketingové kampaně, protože umožňuje uživatelům přístup z libovolného místa. Vzhledem k tomu, že platforma běží v cloudu, můžete přejít na mobilní zařízení a získat přístup k datům o prodeji z jakéhokoli zařízení, které má připojení k internetu. Kromě toho je aplikace Sales Cloud pohodlná, když jste na cestách. Informace lze převzít ze systému bez ohledu na umístění nebo zařízení. Mobilní aplikace mohou automaticky vylepšit informace o kontaktech o další zprávy ze sociálních médií. 

Získejte více potenciálních zákazníků

 

Lidé neradi chodí na své e-maily, aby si přečetli, co jim společnosti posílají. Kromě toho jsou ti, kteří kontrolují své e-maily, často příliš unavení, aby prošli celou svou doručenou poštou. Ale s využitím Sales Cloudu můžete určit nejlepší marketingové médium pro dosažení nejvyššího počtu klientů současně.

Uzavřete více obchodů

 

Ostatní prodejní platformy CRM mají omezenou přístupnost, ale Sales Cloud je kdykoli k dispozici. Protože máte neomezený přístup k prodejní platformě, můžete sledovat nabídky v reálném čase a sledovat jejich postup. Výsledkem je, že vaše společnost nakonec uzavře více obchodů za dané období. 

Zvyšte konverzi

 

Sales Cloud vám poskytuje spoustu analytických dat, včetně demografických údajů vaší cílové skupiny. A s těmito informacemi můžete sledovat jejich online nákupní vzorce. Tyto informace mohou vaší marketingové strategii pomoci zvýšit konverzi online produktů a služeb vaší společnosti.

Věnujte méně času administrativě

 

Sales Cloud používá strojové učení a umělou inteligenci k předpovídání reakcí trhu. V důsledku toho může aplikace Sales Cloud CRM generovat aktualizace v reálném čase a pomáhat prodejcům dokončovat obchodní rozhodnutí na základě relevantních dat. Díky podrobným znalostem individuálních potřeb na cestě zákazníka lze efektivněji používat marketingová opatření, což vede k rychlejšímu prodeji a zkrácení prodejního cyklu.

Naplánujte si lepší marketingové kampaně

 

Protože platforma poskytuje podrobné dashboardy, můžete zefektivnit svou marketingovou kampaň, abyste minimalizovali náklady a maximalizovali zisk. Prodejní tým může použít data získaná z dashboardů Sales Cloud k monitorování obchodů a sledování výkonu týmu. A co je nejdůležitější, umělá inteligence vám poskytne zpětnou vazbu v reálném čase týkající se zdroje nejaktivnějších potenciálních zákazníků. 

Zvyšte produktivitu

​​​​​​​

Díky integrované umělé inteligenci Einstein automatizuje platforma Sales Cloud CRM základní procesy a rychleji aktualizuje úkoly. Toto řešení představuje masivní vylepšení jiných tradičních platforem pro správu úkolů. A co je nejdůležitější, nástroj AppExchange vám umožní rozšířit podnikání v rekordním čase. 


Obecným argumentem ve prospěch implementace Sales Cloud je, že vyžaduje malé počáteční investice. Místní infrastruktura s nasazením serverů a hardwarem není nutná. Cena a sada funkcí se liší v závislosti na obchodních potřebách. A soudě podle standardních cen Salesforce, celý systém se velmi vyplatí. 

S naší pomocí nepotřebujete k implementaci řešení platformy Sales Cloud zaměstnávat odborníky. Naši Salesforce konzultanti vám mohou pomoci začít s implementačním procesem a také časem doplňovat další funkce v závislosti na obchodních cílech vaší společnosti.


Zvyšte s námi prodej.

Napište nám

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána