Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

#1 Platforma pro řízení vztahů se zákazníky


Pomáháme společnostem budovat lepší pracovní zkušenosti pomocí produktů Salesforce a jeho celé platformy.

Sales Cloud


Neexistuje žádná společnost, která by nechtěla prodávat více. Souhlasíte?

A čím automatizovanější je váš obchodní proces, tím vyšší výnosy získáte. Jak? Samozřejmě s pomocí nástroje Salesforce Sales Cloud.


Tento produkt je cloudová řešení, které prodejním týmům umožňuje zefektivnit jejich obchodní procesy a marketingové strategie a stanovit priority úkolů.


Sales Cloud také pomáhá vašemu prodejnímu týmu řídit vztahy se zákazníky, generovat předběžné a aktuální potenciální zákazníky a zvyšovat míru konverze...

Service Cloud


Ze všech cloudových služeb poskytovaných Salesforce je Service Cloud nejlepší, pokud jde o zvyšování spokojenosti vašich zákazníků. Princip práce je poměrně jednoduchý: sledujte cestu zákazníka a buďte připraveni spolu s nimi provádět změny.


Salesforce Service Cloud je tím správným nástrojem, pokud chcete poskytovat vynikající zákaznickou zkušenost. Umožňuje vašemu servisnímu týmu pracovat rychleji a produktivněji prostřednictvím více vzájemně propojených komunikačních kanálů pro efektivní správu případů, což zvyšuje spokojenost zákazníků a snižuje provozní náklady. 

Field Service


Field Service je nástrojem Salesforce, který pomáhá při řízení pracovníků v terénu. Většina společností bojuje s každodenními obtížemi v organizaci práce techniků a servisních týmů. Řešení Salesforce Field Service spojuje pracovníky v terénu, dodavatele a zákazníky na platformě CRM č. 1, aby mohli poskytovat vynikající služby zákazníkům. 


Dnes je nástroj Salesforce Field Service nezbytným doplňkem pro správu vašeho servisního týmu, jeho mobilních pracovníků  a dalších operací v terénu. Kromě toho platforma Field Service poskytuje vaší firmě aktuální informace o stavu servisního případu zákazníka v reálném čase.

Sales Cloud

 

There's no company that wouldn't want to sell more. Agree?

And the more automated your sales process is the more revenue you get. How? With the help of Salesforce Sales Cloud tool, of course...

Service Cloud

 

How the customer satisfaction looks like? We believe everything is quite simple – follow the customers’ needs and be ready to change together. Salesforce Service Cloud is the right tool for outstanding customer experience...

Field Service

 

For many companies managing a team of technicians or field force is very complicated task in terms of operational effectiveness. Human factor here is the most crucial bottle neck we’ve experienced...

Klíčové výhody Service Cloud
Klíčové výhody Sales Cloud
Klíčové výhody Field Service

Kontaktní formulář


Z našich rozsáhlých zkušeností víme, jakým výzvám čelí vaše společnost.

Naše široká odbornost nám umožňuje efektivně reagovat na tyto výzvy a přispívat k vašemu obchodnímu růstu. 


Podrobné informace získáte od našich odborníků 

Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána