Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

Oficiální partner Salesforce CRM

O fansfactory


fansfactory je certifikovaným Salesforce partner v České republice od roku 2014. Společnost se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v rámci řešení Salesforce, proces implementace do A do Z na klíč, integraci s dalšími systémy v plném rozsahu, údržbu a následná podpora Salesforce CRM.

 

Prostřednictvím našich let partnerství s mnoha klienty jsme získali též hluboké odborné znalosti v oblasti vlastního vývoje.

Tato zkušenost nám zároveň umožňuje poskytovat customizaci řešení na vysoké úrovni a též využíváme vlastních znalostí v oborech našich klientů. 

 

Ve společnosti fansfactory si ceníme spokojenosti zákazníků, a proto se při práci na jakémkoli projektu zaměřujeme na lidský faktor. Jedna z našich posledních implementací s názvem Salesforce Field Service se zaměřuje na řešení úzkých míst spojených s organizací mobilních pracovních sil. 

Proč My:


01.


Plná Transparentnost


Nabízíme našim klientům plnou otevřenost. Všechny naše služby jsou nadstandardní, bez jakýchkoliv tajných praktik.


Během celého průběhu naší spolupráce získáte kdykoli úplný přístup k našemu systému řízení projektů.


Kromě toho vždy zahrnujeme vaše vlastní návrhy a nápady, jste zapojeni do sledování provádění a implementace procesů. 

02.


Integrita & Kvalita


Jsme nejlepší v tom, co děláme, a nepřijímáme žádná poloviční opatření k zajištění kvality. Všichni naši zaměstnanci se hlásí k filozofii poskytování špičkových služeb a výkonů za všech okolností. 


Jako důvěryhodný partner Salesforce se spoléháme na naši vynikající reputaci, abychom zůstali na špici. Můžeme zaručit výborné služby na vysoké úrovni v každé fázi spolupráce. Můžete si tedy být jisti, že vaše řešení Salesforce nebo proces integrace jsou v bezpečných rukou. 

03.


Rozmanitost & Respekt


Ve společnosti fansfactory chápeme význam kultury respektu a tolerance, a proto dáváme každému spravedlivou šanci.


Naše komunita je inkluzivní a multikulturní a zahrnuje odborníky z různých zemí a etnik.


Provozujeme také systém meritokracie, který se zaměřuje spíše na ukazatele výkonnosti a příspěvku společnému úsilí než na pohlaví, rasu a náboženství.

04.


Týmová Práce


Naši lidé jsou nejlepší v oboru. Najímáme slibné talenty, kteří mají rádi řešení Salesforce a mají zájem o získání Salesforce certifikací. Kromě toho podporujeme zdravé pracovní prostředí, které podporuje produktivní spolupráci mezi našimi kolegy. 


Naši lidé také pracují na velmi zajímavých projektech, které jim pomohou profesionálně se rozvíjet. Kromě toho zajišťujeme pravidelné školení pro naše zaměstnance, abychom si byli jisti, že budou vždy produkovat výkony na nejvyšší úrovni. 

05.


Dlouhodobé Partnerství


Věříme v budoucnost a rádi bychom nastoupili společně se všemi našimi klienty na cestu digitální transformace. Když se k nám přidáte, očekáváme, že se spolupráce promění v plodný a dlouhotrvající vztah. 


Pomůžeme vám sledovat moderní trendy a implementovat je do vašeho systému. Kromě toho naše partnerství přesahuje rámec implementace a integrace. Naši odborníci zůstanou v kontaktu s vámi ohledně zpětné vazby a dalších vylepšení v případě potřeby.

06.


Známe vás


Pro nás to není o samotném software. Záleží nám na cílech vaší společnosti a lidech, kteří budou s celým řešením pracovat. 


Výsledkem je, že náš vztah s vámi je vždy nejdůležitější.


Náš tým poskytuje řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), která řeší vaše primární problémy s maximální efektivitou. 

Proč Salesforce


Salesforce je integrovaný CRM software, který vám poskytuje moderní nástroje, abyste zůstali ve spojení se svými zákazníky, potenciálními klienty a partnery. Tyto CRM nástroje vám umožňují sledovat marketingové strategie, prodej, poskytované služby a další klíčové metriky. 

 

S využitím této platformy můžete sledovat všechny aspekty prodeje, služeb nebo marketingu společnosti v jednom přizpůsobitelném uživatelském rozhraní.

V současné době je Salesforce nejpoužívanějším CRM systémem řízení vztahů se zákazníky na světě. 

 

fansfactory má odborné znalosti v zajišťování jeho plné implementace a systémové integrace. Naši odborníci vám také mohou pomoci přizpůsobit nastavení systému podle vašich preferencí. Poskytujeme také konzultace a analýzy a školíme uživatele, aby ze služeb dostali to nejlepší.

Výhody Salesforce 


Naše společnost se zaměřuje na používání řízení vztahů se zákazníky společnosti Salesforce z následujících důvodů:

 

  • Salesforce se zaměřuje především na úspěch svých zákazníků.
  • Cloudové služby Salesforce jsou obrovskou silou pro změnu v této éře digitální transformace.
  • Salesforce umožňuje rychlý vývoj aplikací v mnoha průmyslových odvětvích.
  • Salesforce má otevřený ekosystém s tisíci aplikacemi přístupnými pro zákazníky.
  • Řízení vztahů se zákazníky od Salesforce poskytuje 360stupňový pohled na zákazníka.
  • CRM nástroje od Salesforce umožňují jednoduchou spolupráci mezi odděleními, protože jsou v cloudu.
  • Nástroje Salesforce jsou flexibilní a snadno se spravují a implementují.

Pracovní principy


fansfactory je společnost, která si váží transparentnosti ve všech aspektech našeho podnikání. Zákazníkům poskytujeme přístup ke všem projektům v každé fázi. To vám pomůže důkladně si představit a sledovat proces a navrhnout změny nebo je provést podle vašeho uvážení. 


Tím ale naše spolupráce s vámi nekončí. Naši odborníci zůstanou v kontaktu po celý cyklus naší interakce. Rovněž poskytneme praktickou podporu a řešení potíží, pokud se v budoucnu vyskytnou nějaké problémy. V podstatě máte stálou kontrolu nad ovlivňováním a sledováním každého procesu. 

Napište nám prosím


Políčko je vyžadováno
Políčko je vyžadováno Nesprávný email
Políčko je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
Litujeme, vaše zpráva nebyla odeslána