Adresa: Nám. 14. října 1307/2 CZ-150 00 Praha, Česká republika

Telefon: +420 606638183

Fansfactory je tým oddaných a ambiciózních odborníků na Salesforce z Prahy, Česko, a naším cílem je poskytovat našim klientům tu nejlepší zkušenost s integrací CRM. Hlavním zaměřením společnosti je integrace různých produktů Salesforce, jejich další podpora a údržba.

Co nabízí Salesforce?

Salesforce je vícemiliardová společnost a její aplikace pokrývají potřeby desítek odvětví. Řešení Salesforce se používají především k posílení prodeje, zákaznické podpory, terénního servisu a IT oddělení a propojení je do jednoho plynulého celku. Fansfactory nabízí integraci tří nejpoužívanějších služeb Salesforce: Sales Cloud, Service Cloud a Field Service pro společnosti ze Slovenska, Německa, Nizozemska, Rakouska, Polska, Maďarska, Rumunska a Belgie.

 

Salesforce Sales Cloud

Sales Cloud je ultimátním nástrojem pro zvýšení efektivity vašeho prodejního týmu. Umožňuje ukládání nabídek, příležitostí a obchodů na jednom místě a správu účtů bez opuštění určené infrastruktury. Existuje několik způsobů, jak vám Sales Cloud ušetří čas a peníze a zároveň zvýší vaše zisky:

 

 • Sales Cloud nevyžaduje žádnou serverovou infrastrukturu, stejně jako žádné stahování a aktualizace. Řešení je zcela založeno na cloudu, což znamená, že vaši zaměstnanci budou potřebovat pouze své přihlašovací údaje pro zahájení práce z libovolného zařízení.
 • Plná mobilní kompatibilita umožňuje vašim prodejcům pracovat odkudkoli, pokud je to potřeba. Aplikace je optimalizována pro chytré telefony založené na iOS a Android. Už nikdo není pozdě, ani nemusí nikdo zůstávat v práci pozdě, protože vše, co potřebují, mohou udělat doma nebo na cestách.
 • Automatizace opakujících se úkolů znamená, že vaši prodejci budou trávit čas prodejem namísto tvorby zpráv nebo přesunu úkolů.
 • Všechny marketingové úsilí je shromážděno pod jednou střechou, takže je můžete monitorovat, odstranit zdvojení a optimalizovat své rozpočty s větší přesností. Strojové učení a umělá inteligence poskytují důkladnou analýzu a předpovědi, které vám umožní upravit harmonogramy a vytvářet na míru šité nabídky pro vaše klienty.

 

Tyto a mnoho dalších výhod máte k dispozici prostřednictvím Fansfactory - certifikovaného týmu odborníků na integraci Sales Cloud z Prahy.

Salesforce Service Cloud

Více než před deseti lety Service Cloud revolučně změnil způsob, jakým se přistupuje k softwaru pro podporu zákazníků. Od té doby zůstává na špičce jako standardní řešení pro každou firmu s významným týmem zákaznické podpory.

 

Když provádíme integraci a konzultace ohledně Service Cloud v Praze a dalších městech České republiky a dokonce i v zahraničí, shromažďujeme zpětnou vazbu od klientů ohledně produktu. Kromě celkového nárůstu produktivity zdůrazňují tato čtyři výhody:

 

 • Vše, co se děje v Service Cloud, zůstává v Service Cloud. Každý kontakt s klientem je zdokumentován a okamžitě k dispozici pro analýzu, což znamená, že budete mít obrovské možnosti využití těchto dat k vypracování šité marketingové strategie.
 • Spolupráce týmu již není volitelná. Vaši zástupci zákaznické podpory nemusí dělat zbytečné kroky, aby vyřešili složitý problém, protože je možné to provést uvnitř infrastruktury Service Cloud.
 • Spojte všechny komunikační kanály do jednoho, abyste minimalizovali ztrátu času. E-maily, messengerové aplikace, sociální sítě a chaty - pro všechno je připravená integrace, takže vaši operátoři zákaznické podpory nemusí žonglovat aplikacemi, aby mohli vykonávat svou práci.
 • Samoobsluha je lepší než žádná služba. To neznamená, že problémy s nedostatečným počtem zaměstnanců jsou zcela minulostí. Nicméně někteří zákazníci budou schopni si sami pomoci, aniž by hromadili svou frustraci čekáním na zástupce zákaznické podpory během rušných hodin.

Salesforce Field Service

Field Service je rozšíření pro Service Cloud a nejnovějším přídavkem do rodiny aplikací od Salesforce. Výhody bezproblémově integrovaného řešení přes různé oddělené aplikace a tabulky nelze přeceňovat, a každá společnost zabývající se řízením terénního servisu vám to může potvrdit. A zde je, jak to funguje:

 

 • Field Service činí vaši provoz zcela bezpapírový, což eliminuje potřebu papírových dokumentů a šetří vám čas a peníze, které byste na jejich vyplňování strávili.
 • Kancelář je vždy ve stejném režimu s mobilním pracovníkem. Poloha a postup každého týmu jsou viděny v reálném čase, což přináší definici "kompletního obrazu" na zcela novou úroveň.
 • Plánovaná údržba se díky Field Service stává snadnou, protože ji můžete automatizovat! Když zadáte údržbu nebo opravu do systému, naplánuje následující na základě parametrů, které jste nastavili, a na základě analytických dat.
 • Self-service a asistovaná služba zvyšuje spokojenost zákazníků. Většinou vaši klienti nepotřebují skutečnou pomoc - potřebují znalosti vašich specialistů.
 • Kompletní analytická data o každém zaměstnanci spolu s transparentními klíčovými výkonnostními ukazateli (KPI) usnadňují hodnocení výkonu každého zaměstnance a využití tohoto k výhodě.

 

Certyfikowane usługi integracji Salesforce w Pradze

Produkty Salesforce dostarczają efektywności i łatwości obsługi na wszystkich poziomach i oferują podstawowe pakiety z predefiniowaną funkcjonalnością, która pokrywa podstawowe potrzeby bazy klientów. Jedynym problemem jest to, że produkty Salesforce są używane przez różne firmy z dziesiątek różnych branż. Nie ma możliwości stworzenia rozwiązania dla każdej z nich, dlatego potrzebujesz Fansfactory - firmy integracji Salesforce z Pragi.

 

Każdy projekt, nad którym pracujemy, przechodzi przez pięć faz w drodze do zoptymalizowanych procesów biznesowych poprzez bezproblemową integrację Salesforce CRM:

 

 1. Planowanie i ustalanie celów. Siadamy z zarządem i określamy cele, które mają być osiągnięte poprzez wdrożenie Salesforce CRM.

 2. Gromadzenie opinii pracowników. Pomimo licznych spotkań zarządu i codziennych rozmów, niektóre kwestie pozostają niedostrzeżone, i nie dowiesz się o nich, dopóki nie zapytasz bezpośrednio. 

 3. Proces integracji. Sama integracja ma miejsce, gdy cele są ustalone, a struktura jest zdefiniowana. Wdrożenie oprogramowania obejmuje gromadzenie i przenoszenie danych z używanych wcześniej aplikacji i/lub arkuszy kalkulacyjnych.

 4. Sesje szkoleniowe zespołów. Po zakończeniu pierwszych etapów integracji rozpoczynamy szkolenie Twoich pracowników, ucząc ich wszystkiego o nowym systemie.

 5. Wsparcie posprzedażowe i konserwacja. W przeciwieństwie do wielu innych usług integracji Salesforce w Pradze, oferujemy ciągłe wsparcie wszystkim naszym klientom jako część podstawowej umowy. Śledzimy wszystkie aktualizacje i nowe funkcje, informujemy Cię o nich i pomagamy w ich wdrożeniu, jeśli obiecują dodatkowe korzyści.

Proč Fansfactory?

Na cestě ke spokojenosti zákazníků dosahujeme mnoha dalších důležitých milníků, což nám zajišťuje, že naši zákazníci zůstávají s námi a propagují naše služby svým partnerům.

 

 1. Naše služby jsou zákazníkovi zcela transparentní. Každý proces na každém stupni je přístupný vašemu monitorování a návrhům, což nám umožňuje zajistit, že dostanete to, za co jste zaplatili, a ještě více.
 2. Vaše cíle se stávají našimi cíli. Během procesu integrace se stáváme součástí vašeho podnikání a snažíme se najít způsoby, jak přizpůsobit vámi zvolený produkt Salesforce tak, aby nejlépe vyhovoval vašemu podnikání.
 3. Týmová práce na všech úrovních nám umožňuje dodávat nepřekonatelnou kvalitu služeb. Víme, že každý hlas má význam, zejména pokud se snažíme zefektivnit podnikové procesy. Každý člen týmu může mít cenné poznatky o provozu a jsme ochotni se všemu naučit a nechat je manifestovat v pěkném a propracovaném nástroji - vašem CRM.
 4. Poskytujeme flexibilní řešení. Přizpůsobitelná integrace od společnosti Fansfactory pomůže vašemu podnikání hladce fungovat a připravit se na budoucí výzvy, ať už jde o růst, modernizaci nebo jiné zlepšení.
 5. Dlouhodobé partnerství je naším obchodním značkou. Jakmile je integrace dokončena, naši odborníci budou pro vás k dispozici a využijí své zkušenosti k upozornění na aktualizace a nové funkce, které by mohly vaše podnikové procesy ještě více zlepšit.