O SALESFORCE

NAŠE ŘEŠENÍ

FansFactory © 2018

Salesforce administrator

 

Proč by Vás tato pozice měla zajímat?

 

Salesforce je mimořádně rychle rostoucí firma. Při tržbách přes 12 miliard USD roste ročně o neuvěřitelných 25%. To dává obrovské šance na kariéru - příležitosti rostou stejně jako rozsah funkcionalit řešení.

 

Proto pokud chcete patřit mezi skutečné odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat jak po teoretické, tak i praktické stránce a patřit mezi špičku v oboru, rádi Vás uvítáme v týmu. Ve Vašem stálém vzdělávání Vás budeme maximálně podporovat.

 

Jako administrátor budete pečovat o vybrané klienty, komunikovat s nimi a realizovat jejich požadavky na úpravy či doplnění funkcí jejich Salesforce. V žádném případě nemusíte umět programovat.  Základní znalosti programování však rozšíří Vaše možnosti.

 

 

Jaké by tedy měly být Vaše znalosti a schopnosti?

 

Zejména veliká pečlivost, přesnost a přijmout zodpovědnost za svou práci. Spokojenost našich klientů je pro nás prvořadá.

 

Analytické myšlení - budete posuzovat požadavky zákazníků v souvislosti a aktuálním nastavením jejich Salesforce a realizovat je tak, aby z nich klient měl maximální užitek.

 

Angličtina je nezbytná a budeme Vás podporovat v jejím dalším zdokonalování. Němčina je případně příjemný benefit navíc.

 

 

Jaké jsou další možnosti Vašeho osobního vývoje u nás?

 

Administrace Salesforce je základem, dále můžete pokračovat na další stupně, jako jsou konzultanti jednotlivých aplikací (pro každý produkt zvlášť certifikace), systémový architekt atd. Only sky is the limit!

 

 

Benefity:

 

- práce z domova nebo odkudkoli, kde to máte rádi, protože pracovní doba se přízpůsobuje Vám

- dovolená 5 týdnů

- sick days

- hradíme vždy první zkoušku Vaší nové certifikace Salesforce

 

fansfactory

Pracujte s námi!